reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

...oj Teddy, Teddy, to do Ciebie nie podobne ::) ;)

Tak przy okazji: co się z Tobą porobiło ;D przeglądałam wczoraj wątek zakupowy i dochodzę do wniosku, że musiało Cię chyba UFO pożyczyć na chwilkę. ;D
Ty kobito, oprócz oczywiście rzeczy dla Prezesa, najwięcej kupujesz sobie ciuchów ze wszystkich babek z forum ;D
....a taka byłaś kiedyś na nie....

Oby tak dalej! :laugh:

Tylko mam nadzieję, że Cię kiedyś w tym wszystkim obejrzę :)
 
reklama
no przepraszam... raz na 2 lata to ja sobie chyba moge cos kupic... ;)

(i faktycznie ostatnie letnie rzeczy kupilam kiedy jeszcze nie bylam w ciazy... czyli 2 lata temu)
 
To ja nie wiem ;)
Teddy - kupuj, nie ma co się tłumaczyć.
Ja pamiętam z dzieciństwa taką scenkę - byliśmy na wakacjach i była taka jedna mama z córką - córka odpicowana jak nei wiem co, najmodniejsze ciuchy, super buty, makijaż itd, a ta mama w jakiś połamanych plastikowych butkach, starej spranej sukience itd, wpatrzona w córkę. I wtedy sobie obiecałam, że nie ma zmiłuj, ale ja tak wyglądac ne chcę i nie będę. NIesamowite, miałam może 14 lat a do dziś mam ten obrazek przed oczyma.
Po porodzie wymieniłam mnóstwo ciuchów, stare porozdawałam, częśc zatrzymałam, już w ciąży robiłam stopniowo czystkę w swojej szafie. Teraz jeszcze zrobiłam porządek w butach :)
 
reklama
No a mnie ciągle czeka czystka :( Mam kilka ciuchów dosłownie... i całą szafę i garderobę.. ale za małych :( Szkoda mi oddawać, bo połowa to nowe rzeczy - nigdy nie noszone, bo kupione tuż przed ciążą.. się łudziłam, że jakoś w miarę szybko wrócę do rozmiaru sprzed ciąży.. ale na to nie ma chyba najmniejeszych szans.
 
Do góry