reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

gosia888 pisze:
chrupki juz daje i sobie swietnie radzi z nimi. Ale jak slysze o tym ze krakowska dajecie to sie zalamuje takim tempem to on bedzie jadl w wieku 18 lat.

;D ;D ;D

Gosia nie dajecie.. tylko ja daje ;) A tempem to sie nie załamuj.. zanim Kama zje tę krakowsą (w sensie uda jej sie kawałek odgryźć) to też jeszcze czasu minie ;D

U nas z pluciem i odruchem wymiotnym było to samo.. pomogły owoce do rączki - banan, brzoskwinia itd.
 
reklama
Zawsze zapomne wam napiszc.
Jakis czas temu pisalo w gazecie, ze jakas dziewczyna byla w parku i dawalo swojemu synkowi zupke Nestlle i po pewnym czasie zaczal jej synek pluc krwia. Okazalo sie ze w sloiczku bylo pelno szkla. Niewiadomo czy wpadlo przy produkcji czy od sloiczka sie ukruszylo. Bardzo sie tym przejelam i teraz wszystko wykladam na miseczke. Ale trzeba uwazac. A chlopiec jest ok.
 
witam

ja tez zawsze daje Olivce wszystko na miseczce, ona tylko je gerbera, ale teraz jzu bardzo malo bo ja sama jej gotuje.

To znaczy gotuje nam ale nie doprawiam i Olivka tez je a my sobei doprawiamy na talerzu.

A co do jej jadlospisu to zupku, chrupki, chelbus, serek, yogurt, kaszka i mieszanka. Kielbaski nie daje bo ciezkostrawna.
 
Antonina je kaszki! po prostu zbrzydly jej banany ::) poza tym lepiej jej wchodzi jak je sama, no i nie papkowa konsystencja tez pomaga - to udalo mi sie osiagnac przez wsypanie borowek... Miska uwielbia borowki ;D
 
reklama
Vertigo - to świetnie.
Natalia nie je kaszek, wczoraj podjęłam ostatnią probę - z większą iloscią kaszki i zimniejszą i j ak zwykle - zjadła 2 lyzki i to na tyle.
 
Do góry