reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

Ja nie wiem niestety ale brzmi nieciekawie :( moze chce im sie pic?
Anula dosc czesto popija wode mineralna, stawiam kubeczek na ziemi i ona sobie do niego podchodzi i pije jak chce - moze to o to chodzi, bo upaly faktycznie tez musza jakos na nicg wplywac, a jak u Ciebie Patka Dawidek tylko piers to moze dlatego ze to plyn?
 
reklama
TAK APROPOS PICIa. Zauważyłam, że Iga na leżąco pije ile się da ale jak siedzi to niekoniecznie. Szczególnie duże ilości wypija jak ją kładzie się do łóżeczka na spanie.
 
Orzech Olivka jest na similac od samego poczatku ( ja karmilam tylko 6 tyg) i bardzo dobrze jej surzy. A co do jedzenia to moje dziekco ostatnio ma niesamowity apetyt az sama jestem w szoku, je wiecej niz jej roczna kuzynka. Sama nie wiem czy to dobrze czy nie. A pije tez duzo, pije tylko wode przegotowana i jej wypija 2 butle na dzien to jakies 400ml.
 
A ja nie widzę u Olinka niechęci do jedzenia, nawet te upały nic nie zmieniły ... żarłoczek mały ;) ... natomiast mało pije wody, dosłownie po 2 łyki kilka razy dziennie ... ale jak sporadycznie dostanie soczek ... oj to pije aż się skończy ::)

Dzisiaj dałam mu na próbę brzoskwinkę, śwież bez skórki ... pięknie zjadał. Dawałam mu z całości tzn. z połówki ;) Zgryzał sobie po kawałku, potem żuł chwilę i połykał. Bardzo byłam dumna z niego!

Ciekawe kiedy będę mogła mu dać kawałek kiełbaski do ręki ??
 
Wiki wczoraj po kolacji byla tak marudna ze wzielam ja do kuchni zeby zrobic nam kolacje i dalam jej cale jablko do zabawy zaczela gryscze skorka wiec obralam a ona zostawila tylko ogzryzek
 
hi hi Alunia to się zdziwiłaś ;D

Orzeszku dokładnie bo pierś to płyn, nasza pani doktor stwierdziła że ta niechęć to częściowo przez chorobę a częściowo przez upały, więc może minie ::)
 
Natalia dwa dni słabo jadła zupki, ale dzisiaj zjadła słoiczek, szybko, szkoda, ze mniejszy wzięłam. I bardzo smakował jej deser - jabłko i brzoskwinia z biszkoptem - słoiczkowy.
 
reklama
Alunia to niezle jak tylko ogryzek zostawila. Madra wiedziala co dobre :)
Doxa No to super ze ladnie zjadl. A kielbaske to ja bym juz mu dala ;D
 
Do góry