reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu piersia

Jeśli chodzi o karmienie piersią to właśnie doszłam do wniosku, że mogłabym zostać zawodową mamką;-) - ważyliśmy dziś Benia i okazało się, że w ciągu 11 dni przybrał 460g, co oznacza, że waży już 6500:-)

Ach, jak dobrze mieć cycki - to takie wygodne: zawsze pod ręką i w odpowiedniej temperaturze;-)
 
reklama
YYYY
Tusienka a co na to pediatra? Bo chyba twój synek jest "strasznie wysoko" w siatce centylowej?
Mi pediatra powiedziała że Filip ma lekką nadwagę, a ma już ponad 3 miesiące ;-) No ale przecież dzieci nie możemy głodzić :-D
 
Jeśli chodzi o karmienie piersią to właśnie doszłam do wniosku, że mogłabym zostać zawodową mamką;-) - ważyliśmy dziś Benia i okazało się, że w ciągu 11 dni przybrał 460g, co oznacza, że waży już 6500:-)

Ach, jak dobrze mieć cycki - to takie wygodne: zawsze pod ręką i w odpowiedniej temperaturze;-)
U nas tak samo :tak::-):-):-)
Z tym, ze ja bym chyba cudzego dziecka karmic moim cycem nie umiala:sorry2:

YYYY
Tusienka a co na to pediatra? Bo chyba twój synek jest "strasznie wysoko" w siatce centylowej?
Mi pediatra powiedziała że Filip ma lekką nadwagę, a ma już ponad 3 miesiące ;-) No ale przecież dzieci nie możemy głodzić :-D
Monika u nas lekarka powiedziala ze wszystko jest idealnie :tak::-)
 
Monika mój Benio już przy urodzeniu był ponad siatką (miał 5200), więc gorzej by było, gdyby nagle spadł do samego środka:sorry2: Poza tym ostatnio gdzieś wyczytałam, że dzieciaki pędzone na samym cycu nie miewają nadwagi...
 
AAAA to wszystko tłumaczy :-D. A niech rosną te nasze dzieciaczki :-D
Byle nie były jak mój brat cioteczny który ma 3 lata i waży 25 kg i nosi ubrania w których mój chrześniak chodził jak miał 6-7 lat :szok:

hmmm z wagą to chyba przesadziłam :-D bo to jego brat tyle waży ale w ubraniach dla 7 latków naprawdę chodzi. Jest gruby jak jasna cholerka :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas też karmienie wspaniałe, byliśmy u pani doktor, gwiazdka przybrała za 4 tygodnie równy 1 kg :-D jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :-) w ogóle te dzieci trzymają mnie przy życiu :tak:
 
witam dziewczeta ;)
odkrylam ta stronke dzisiaj i bardzo mnie wchlonela!!! jak tylko znalazlam chwilke to czytalam ;:-) nie mialam czasu przeczytac wszystkiego bo jestem raczej zajeta mama! nie mam za bardzo pomocy przy malym :-(
mam wiele pytan i malo odpowiedzi :/ moje pierwsze glowne pytanko to takie a mianowicie ile wasze dzieciaczki spia?????????? bo nie wiem czy on jest glodny czy moze cos innego mu dolega moj dzien wygladal tak maly od godz 13 do godz 18 spal z 40 min nie wiecej i w tym czasie karmilam go z 6 razy dzien jak dzien ale nocki mnie zabijaja:baffled: kilka dni w stecz nie bylo tak zle dawalam rade bo jak poszedl spac o 23 to pierwsze karmienie bylo ok 3 a nastepne przed 6 ale teraz budzi sie co dwie godziny na mleczko:szok: mysle zeby dac mu mleko modifikowane ale nie jestem za bardzo przekonana a po drugie kiedys probowalam dac mu butle i nie chial dlawil sie dusil i zjadl moze przez 20 min moze 20 ml:dry:
jestem wykonczona i chyba zaczynam lapac depresje!!!
i rano po karmieniu o 6 jest przerwa pol godz gdzie zdazy zasnac w tym czasie zaczyna sie kolejna walka godzinna!!!! krzakanie prawie plakanie mahanie nozkami rekoma do puki nie pojawi sie kupka:wściekła/y: i pozniej jest troszke lepiej nie na dlugo bo znow pora cyca!!!! i tak w kolko
dodam jeszcze mlody skonczyl w sob 11 tyg
co myslicie??? powiedzcie cos;-) a jeszcze jedno nie wiem jak maly z waga teraz ale ostatnio jak byla polozna to przez tydz przybral 9 gramow!!!!! mial byc pod obserwacja i nikt do tej pory sie nie zjawil a bylo to jakies 3 tyg temu!!!!!jutro zadzw i moze ktos zjawi sie we wtorek to bede wiedzie
 
Ostatnia edycja:
Poul mysisz koniecznie kontrolowac wage Malenstwa, u nas bylo podobnie... Mala prawie nie sypiala, poczatkowo dostawala piers i mleko modyfikowane - ale mialam dosc mleka wiec odstawilismy butelke - ale zaczelismy kontorolowac wage no i dzis okazalo sie, ze Mala za malo przybiera na wadze - lekarz zalecil nam dokarmianie na razie tylko 150 ml dziennie no i kontrola za dwa tygodnie czy bedzie ok, czy moze potrzebuje jeszcze wiecej mleka modyfikowanego.
Takeze moze wybierz sie do przychodni i sprawdzaj wage Dzieciatka wtedy bedziesz wiedzala co robic - bo cala reszta Twojego opisu jezeli chodzi o zachowanie Malenstwa to tak jak u nas.
 
jutro mam wizyte health wizytor wiec wszystko sie okaze niestety nie miwszkam w polsce i z waga nie jest tak jak u nas ostatnio bylam w przychodni i niestety nie bylo komu go zwazyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja rowniez mam full w moich ze tak powiem CYCUSZKACH :-D i dlatego szczerze nie chce mi sie przechodzic na inne mleko bo to pelne rece roboty!!!
ostatnia waga malego z dnia 21.07 to 5.340 mam nadzieje ze bedzie lepiej jesni nie to nie bedzie wyjscia!!!! mleko z puszki:-(
a wczorajsza noc tez mi sie udala od 23do 5 rano maluszek spal :rofl2: trzymam kciuki za jutrzejszy dzien
pozdrowionka i milego popoludnia zycze:blink:
 
reklama
jutro mam wizyte health wizytor wiec wszystko sie okaze niestety nie miwszkam w polsce i z waga nie jest tak jak u nas ostatnio bylam w przychodni i niestety nie bylo komu go zwazyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ja rowniez mam full w moich ze tak powiem CYCUSZKACH :-D i dlatego szczerze nie chce mi sie przechodzic na inne mleko bo to pelne rece roboty!!!
ostatnia waga malego z dnia 21.07 to 5.340 mam nadzieje ze bedzie lepiej jesni nie to nie bedzie wyjscia!!!! mleko z puszki:-(
a wczorajsza noc tez mi sie udala od 23do 5 rano maluszek spal :rofl2: trzymam kciuki za jutrzejszy dzien
pozdrowionka i milego popoludnia zycze:blink:

Dowiedz sie gdzie przyjmuje HV ( napewno maja takie miejsce), przewaznie wazenie i mierzenie dzieciaczkow jest raz w tygodniu. Wtedy bedziesz bardziej mogla obserwowac jak przybiera na wadze. ;-)
 
Do góry