reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu piersia

A jak przybiera na wadze? Kontrolujesz to ?

poczatkowo tracila na wadze, pozniej lekarz kazal ja dokarmiac - przy dokarmianiu przybrala na wadze az ponad norme bo 800 gram w ciagu dwoch tygodni - a teraz zobaczmy na samej piersi jest dopiero od kilku dni no i zobaczymy co z tego bedzie.
 
reklama
Dziewczynki ja bede bardzo wdzieczna jezeli podacie mi jakies sprawdzone sposoby na powiekszenie ilosci pokarmu w piersiach, juz sama nie wiem co mam robic...
Pije herbatki, bawarki, mam specjalne tabletki z pateki, przystawiam Mala co chwile, a moje piersi ciagle pustawe i ja cialge w stresie, ze Mala nie bedzie miala co jesc jak sie obudzi...
Macie jakies sprawdzone sposoby na poprawienie laktacji? Bo juz wszedzie szukam i czytam i nie moge nic wiecej znalesc niz to co robie. Bede wdzieczna za inforamcje.
angelika ponoc najlepszy na laktacje jest kompot z jablek.
 
poczatkowo tracila na wadze, pozniej lekarz kazal ja dokarmiac - przy dokarmianiu przybrala na wadze az ponad norme bo 800 gram w ciagu dwoch tygodni - a teraz zobaczmy na samej piersi jest dopiero od kilku dni no i zobaczymy co z tego bedzie.

Ja byłam z małą u pediatry 2dni temu , bo dostałą wysypki. Okazało się, że to jakieś uczulenie tylko nie wiadomo na co:baffled: Dostałam jakąś maść i zobaczymy,\.
Przy okazji zważyliśmy ją i okazało się, że pomimo tego, że przybiera na wadze, to jednak za mało i muszę ją dokarmiać sztucznym :-(Jednak mam za mało pokarmu i Hania się nie najadała. Dlatego wisiała wciąż na cycku, nie spała i często się darła.
Także Angelika, musisz kontrolować wagę. Jeśli ładnie przybiera, to ok.,
 
a ja sie musze pochwalic ze moj maly dostal dzis pierwsze jablko co prawda lyzeczke tylko ale jego zachwyt na buzi byl oszalamiajacy a potem placz ze mało Nie bylo kolki wieczorem ani bolu brzuszka i conajwazniejsze spi od 21 :) za 2 tyg soczek potem zupka :D
 
a ja sie musze pochwalic ze moj maly dostal dzis pierwsze jablko co prawda lyzeczke tylko ale jego zachwyt na buzi byl oszalamiajacy a potem placz ze mało Nie bylo kolki wieczorem ani bolu brzuszka i conajwazniejsze spi od 21 :) za 2 tyg soczek potem zupka :D

A to nie za szybko ?

Mój Kubuś od urodzenia przybrał już 1310 g :-). W dwa tygodnie na samym cycu przybrał 600 g :-).Jestem z niego bardzo zadowolona :-).
No i moje maleństwo też ma wysypkę,mieliśmy kropelki,jakiś specjalny krem ale nie za bardzo pomogło. Teraz odstawiłam nabiał i chyba powoli schodzi :-).
 
No to ja też się pochwalę, że mój klusek od urodzenia przybrał już 1800g, na samym cycu, więc chyba niezła ze mnie mleczarnia:-D
 
Agatko już dajesz maluchowi takie żarełko? A ja się zastanawiałam czy jak mały skończy 5 m-cy to nie będzie za wcześnie :tak:
U mnie laktacja praktycznie siadła i nawet na noc już mi niebardzo wystarcza, a właściwie Filipowi a nie mi :-D. Oj przynajmniej wiem ile on jje z butli bo jak go karmię cycem to zaraz jest krzyk i się tylko stresujemy na wzajem :D
 
U mnie dzięki Bogu jeszcze wyrabiam z mleczarnią ;-) dowiem się na tygodniu, czy mała prawodłowo przybiera, a już sie robi taki pączek :-) ma takie tłuściutkie nóżki i w ogóle jest taka puca że hej ;-) liczę, że przybrała gdzieś koło kg... mimo, że w nocy śpi, ale przez dzień podgania :-)
 
dziewczyny dlaczego uwazacie ze jablko to za wczesnie? Moje dzieci wszystkie jak jedno jadły duzo wczesniej niz ich rowiesnicy (moj wybor sprobowac) jezeli nie ma boli brzuszka wysypki krzyku nie widze przeciwskazan aby wprowadzic jablko marchewke dlatego ze jablko idealne na incydenty brzuszkowe (biegunki zaparcia) to samo jest z marchewka :D

Oliv od urodzenia na cycu przybral 2400 :D
 
reklama
Do góry