reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu piersia

Regina pod koniec karmienia wsuń swojej Nince mały palec do buźki i wyjmij sutek powinno pomóc. ja przynajmniej tak robię, bo mój mały terrorysta też mnie ciągnął za sutki.

U mnie jest ten problem, że ja nie wiem kiedy ona skończy jeść. U niej to tak dziwnie przebiega, że raz je 10 minut, raz 40 a wczoraj przed spaniem wogle nie chciała. Pluła cyckiem i poszła spać bez kolacji :) Więc ciężko mi wsadzić palca do buzi, choć czasem mi się udaje, bo jak wsadzę za wcześnie to za 15 minut znów szuka cycusia. No i w końcu muszę ją nauczyć pić mniej gęste od mleka płyny, bo co chwilę chce jej się pić a potem zostaje przy piersi i m czkawkę z przejedzenia a wczoraj jej się ulało tyle, że myślałam, że źle widzę....tak dużo tego było. Póki co nie daję jej picia z butelki tylko z łyżeczki, mała ładnie pije, ale to długo trwa i ona się denerwuje. ehhh....
 
reklama
regina a co dajesz malej do picia ??
Moj tylko cycucha doi, niczym nie dopajam.

Ja jej daję za radą pediatry wodę mineralną ugotowaną lub wodę z glukozą, czasem też rumianek, ale jej nie smakuje i pluje nim gdzie popadnie :) Żeby tylko nie krztusiła się tymi płynami to było by dobrze, bo się boję jej dać butlę pomału a w koncu musi się nauczyć.
 
Ja niestety tez zaczelam dokarmiac a odkrylam powod placzu w dosc nietypowy sposob otoz wypilam piwo bo tak mnie nerki napierdzielały ze myslalam ze umre i okazalo sie ze mala zjada 100 i spi rowne 4 godz jak karmie cycem wypija z obu i spi 20 min potem placz przykro mi troche ale coz bedziemy walczyc aby cyc byl podstawą butelka dodatkiem
 
A u nas powrót do cyca !!! :-).Cała noc i dzień tylko na cycu :-):-):-). Piersi już doszły do siebie po tym zapaleniu,i jak na razie wszystko jest okey :-).
 
Milkada - gratuluje wytrwalosci

Ja mam pytanko. Od jakis 2-3 dni jak przystawiam mala do 1 piersi to przez moment ta druga dosyc intensywnie boli i to za kazdym razem. Miala ktoras z was cos takiego?
 
reklama
Milkada - gratuluje wytrwalosci

Ja mam pytanko. Od jakis 2-3 dni jak przystawiam mala do 1 piersi to przez moment ta druga dosyc intensywnie boli i to za kazdym razem. Miala ktoras z was cos takiego?

Racja, to normalne:tak: Jak "pracuje" jedna pierś, to druga też :tak: A uczucie mrowienia czy takie podobne, to po prostu mleko Ci napływa . Dlatego dobrze jest korzystać z laktatora podczas karmienia piersią, bo tedy więcej i lepiej leci ;-)
 
Do góry