reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych maluszków

Wrześniowa u ciebie to sie szykuje drugi kryzys laktacyjny na 6 tydzień wiec pewnie masz wrażenie że masz mniej pokarmu . nie daj sie a za 2 dni juz bedzie ok. przetrzymasz tylko przystawiaj ile sie da.
 
reklama
Bebzonik wspolczuje bólu mam nadzieje ze sie unormuje...

Wrzesniowa nie poddawaj sie ja tez czasem mam takie miękkie piersi ale wtedy przystawiam małego ile mu sie chce nawet jak nie je tylko " cycka" i od razu są efekty.
U mnie problem jest z lewa piersią jak maly wszystkiego nie wyciągnie to zaraz mam zgrubienie pod pacha. Wtedy muszę go przystawiac spod pachy i smaruja altacetem. Wczoraj jak tyle spal w nocy to musiałam go po 7 h obudzić bo by mi cycki rozerwalo:-D
 
sylwiczka, dzięki! :happy: Nie wiedziałam, że kryzys przychodzi na 6tydzień. U nas z przystawianiem nie ma problemu bo Mały ssie co godzinę a czasem i częściej więc myślę, że jeżeli to kryzys laktacyjny to będzie dobrze.
misiako...7 h??? o raju...zazdroszczę. (Mnie po półtorej godziny już piersi bolą.)
 
misiako 7h?? nieźle..ja jestem cała happpy jak u nas jest 4h..

Ja też mam często miękkie cycki, ale mleczko leci także spoko:-)

Mnie piersi nie bolą czuję tylko jak sie zbiera mleczko, to tak szczypie, ale po karmieniu nic nie czuję.
 
a u mnie ze spaniem fatalnie... mały w nocy budzi się w nocy co godz max dwie.. a w dzień śpi 2 razy po 2 godz a tak nie daje chwili spokoju...

mi też najbardziej na laktacje pomaga karmi ale nie wiem jak często można je pić?? co 2 dni to nie za często?? ma 0,5% alkoholu..
 
poradzcie mi prosze, bo nie wiem co robic... czemu jak dusze na sutka to leci mleko, a jak probuje odciagnac pokarm laktatorem to juz nie chce leciec, a jak leci to co jakis czas i troszeczke? Mam za malo pokarmu, czy moza zastoj? :-(
 
poradzcie mi prosze, bo nie wiem co robic... czemu jak dusze na sutka to leci mleko, a jak probuje odciagnac pokarm laktatorem to juz nie chce leciec, a jak leci to co jakis czas i troszeczke? Mam za malo pokarmu, czy moza zastoj? :-(

nie wiem jaki masz laktator ale mi też nie chciało lecieć i okazało się że za lekko sobie przycisnęłam go do piersi, może to bedzie to...
 
wczesniej ladnie odciagalo mi pokarm, a teraz jakby nie moglo, czy nie wiem co :(
wyglada on tak: 4305603_1_644x461_simed-lakta-odciagacz-pokarmu-rs-1-zdjecia.jpg
 
reklama
Ja mam podobny tylko innej firmy i też na początku ładnie odciągał a teraz coraz gorzej i wydaje mi się że te uszczelki się już powycierały, choć tylko kilka razy go używałam.
 
Do góry