reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

Czechow mogłabyś mi podać przepis, na sos koperkowy.

Kotek to nic trudnego czy wyszukanego - ja jestem totalnym sosowym beztalenciem.

Zacznijmy od tego że robię pulpeciki z mięsa mielonego (mielę pierś z indyka dodaje namoczonej bułki, jajka) i obtaczam w mące. W tym samym czasie w garnku gotuje się trochę rosołku z marchewką i innymi warzywami (tylko nie za dużo by się mięso zmieściło) - kiedy wrze wrzycam delikatnie pulpeciki. Kiedy już są prawie dobre wrzucam pociachany koperek i gotuje jeszcze momencik i wsio - dzięki mące sosik jest bardziej gęsty.
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo, faktycznie super proste :tak: Więc jutro na obiad pulpeciki, z koperkiem, mam zamrożony z własnego ogródka, a że M nie przepada za "zieleniną" to w końcu się na coś przyda.
 
U Nas nie ma problemu z jedzeniem, nie było jeszcze potrawy której by nie wessała :-D

Moja starsza taka była - boże to istny odkurzacz był - jadła wszystko i w każdej ilości - teraz czasami też tak ma - ostatnio zjadła takie 3 ogromne naleśniki grube - więcej ode mnie. Natomiast młodsza to chyba powietrzem żyje
 
kaammaa nic jej nie bylo po kapuscie,moze troskze wiecej prutków niz zwykle.ale tej kapusty tez duzo nie dałam,raczej dla smaku i tak jak Czechow wypłukałam przed gotowaniem.

a dajecie juz pieczone mięsko?ja po troszku daje ale do tej pory tylko indyka a,dzis mam szynke pieczona na obiadek i zastanawiam sie czy młodej nic nie bedzie.
 
Marysia pieczone mięsko wcina bardzo chętnie, tylko muszę pokroić drobno, bo nie ma jak pogryźć jeszcze. ;) Jadła już indyka (najczęściej), kurczaka i szynkę. Więc myślę, że możesz trochę pieczeni dać Fiolci.
 
reklama
Do góry