reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

dziewczyny jakie butelki polecacie do karmienia? my aktualnie uzywamy tommee teeppe ale zauwarzylam ze w nocy mala szybko sie meczy i nie zjada calej porcji i zasypia,budzi sie potem po 2,5-3h z krzykiem bo taka glodna. i etraz nie wiem czy zmienic smoczki tylko na jakies dla dzieci starszych czy wogule butelke? wczesniej pilysmy z aventu ale przy niiej tez zasypiala...mamy butelkowe pomóżcie:-)

Może avent? Moja starsza ją lubiła
 
reklama
to ja z innej bajki...na kompletne zatrzymanie laktacji położna zaleciła picie szałwii...jakiś czas piłam ale cycki od początku były sflaczałe...dzisiaj naciskam a tam kropelki mleka... i co dalej pić? flaki są, nie bolą...???

a co do smoczków...Jaśod 3tygodnia na avencie...2! nie krztusił się ani nic więc chyba ok - teraz kupilam 3 i czekam:p
 
Ostatnia edycja:
Czechow, glodnemu chleb na mysli! :-D

Przez grzeczność nie zaprzeczę ;-)

to ja z innej bajki...na kompletne zatrzymanie laktacji położna zaleciła picie szałwii...jakiś czas piłam ale cycki od początku były sflaczałe...dzisiaj naciskam a tam kropelki mleka... i co dalej pić? flaki są, nie bolą...???

a co do smoczków...Jaśod 3tygodnia na avencie...2! nie krztusił się ani nic więc chyba ok - teraz kupilam 3 i czekam:p

Ja też mam miękkie piersi a mimo to wiem że mam sporo mleka.
 
to ja z innej bajki...na kompletne zatrzymanie laktacji położna zaleciła picie szałwii...jakiś czas piłam ale cycki od początku były sflaczałe...dzisiaj naciskam a tam kropelki mleka... i co dalej pić? flaki są, nie bolą...???

a co do smoczków...Jaśod 3tygodnia na avencie...2! nie krztusił się ani nic więc chyba ok - teraz kupilam 3 i czekam:p

ojej a ja myślałam ze szałwia to hamująco na mleczko działa :-O
na mnie działa kieliszek szampana...co prawda mam mleczko z ilością ok ale po szampanie to jest nawał już po 2 godzinkach
zreszta nie wierzę w te wszystkie specyfiki na laktacje...
na mnie działaja napoje gazowane (NP.WODA) lub wysoko zmineralizowane...ALE PODOBNO ICH NIE MOZNA PIĆ PRZY KARMIENIU PIERSIĄ ;-)
 
reklama
dziewczyny jakie butelki polecacie do karmienia? my aktualnie uzywamy tommee teeppe ale zauwarzylam ze w nocy mala szybko sie meczy i nie zjada calej porcji i zasypia,budzi sie potem po 2,5-3h z krzykiem bo taka glodna. i etraz nie wiem czy zmienic smoczki tylko na jakies dla dzieci starszych czy wogule butelke? wczesniej pilysmy z aventu ale przy niiej tez zasypiala...mamy butelkowe pomóżcie:-)
Ja mialam ten sam problem z moja Ala. Przy Avencie i dr. Brownie zasypiala w nocy nie dojadala do polowy nawet. Polecam osobiscie Nuki.rozmiar 1 0-6 miesiaca. U nas sprawdzaja sie rewelacyjnie.
 
Do góry