reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

Ja karmiłam małą przeziębiona i z gorączką, mała ma co prawda teraz katarek, ale i tak chyba lepiej, że ją karmiłam, przynajmniej dostała przeciwciała. A rozwolnienie nie ma wpływu na mleko, trzeba tylko więcej pić :-)
 
reklama
Paulina na brałam ricinus dwa razy dziennie - rano i wieczorem po 4 granulki i pomógł mi bardzo !
wystarczyło brac 3,4 dni i się rozkulało mleczko idealnie :)
teraz mam wsam raz - nie za dużo nie za mało :)
 
Dziewczyny mam pytanie
Czy to możliwe, że po zmianie mleka modyfikowanego dziecko się nie najada?
Do tek pory karmiłam bebilonem Julka jadła o 20 (140 ml) i starczało jej to do 5. Pediatra kazała przejść na nutramigen, i tak samo karmienie o 20 (ok. 200 ml )i budzi się już o 3.
 
Dziewczyny mam pytanie
Czy to możliwe, że po zmianie mleka modyfikowanego dziecko się nie najada?
Do tek pory karmiłam bebilonem Julka jadła o 20 (140 ml) i starczało jej to do 5. Pediatra kazała przejść na nutramigen, i tak samo karmienie o 20 (ok. 200 ml )i budzi się już o 3.

raczej to mało prawdopodobne,może malutka domaga się innego-ten bebilon jest dość przyzwoity smakowo, nutramigen jest okropny w smaku.Może" buntuje "się w taki sposób na nowe mleko.
 
nutramigen sam w sobie jest lepiej przyswajalny i lepiej trawiony wiec mozliwe ze mala jest wczesniej glodna.My tez na Nutramigenie bo nietolerancje laktozy mamy. Mala zjada po 130 ml ale ona ma 3.7kg
Kamaa czemu twoja mala jest na Nutra teraz?
 
reklama
Sel Małą po Bebilonie wysypało na całej buzi i za uszami z każdym dniem było coraz gorzej, więc to chyba skaza. A Twoja Mała je Bez problemu? Moja o dziwo się Nim zajada.
 
Do góry