reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu dziecka

astrid5 mój mały też krótko je,a jeśli mam pełne piersi to w opróżnia je w 5 minut,nieraz ma takie momenty,że je co 1 godz,co 1,5,a czasem robi sobie przerwę 3 godz
ja pochodzę prawie z twoich stron ok Radziejów-Włocławek
 
reklama
Dziewczyny, zastanawiam się czy któreś z waszych dzieciaczków najada się w 5-10 min.?
Mój Bartuś to jakiś szybkodystanowiec, bo jemu właśnie tyle czasu potrzeba, żeby się najeść.
Niestety domaga się cyca średni co dwie godziny. Chyba, że śpi, to raczej głód go nie obudzi.
Wieczorem je ok. 19-20, potem ok.3 i już rano między 7 a 8.
Gorzej z moimi cycami, bo non stop są pełne i nie mogą dostosować produkcji mleka do potrzeb ssaka.
Zdarza się, że nie raz w nocy kończę z laktatorem bo mały po 5 minutach dziękuje za mleczko.
Ładnie przybiera na wadze, więc chyba mam jakieś tłuste mleko, chociaż to dziwne patrząc na moją dietę.
Sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć, bo dziewczyny zazwyczaj narzekają, że ich dzieci non stop na cycku wiszą, a ja mam wrażenie że prawie wcale malca nie karmię.

u nas też 5 minutek i najedzony:tak: a mój na wieczór je 21:00 potem gdzieś 3:00 i rano też gdzieś 7:00 :tak: w dzień też różnie co godzinę co dwie lub trzy zależy ile śpi i jaki ma dzień :tak:

no i na wieczór ciut dłużej chce być na cycu ale jak za długo je to już się wkurza i muszę sama go odstawiać od piersi bo jak pisałam kilka postów niżej potem ulewa od nadmiaru a chce być na cycu bo smoka nie używamy a z cyca leci i za dużo wtedy je i wtedy wymiotuje :sorry2:
 
No to dziewczyny mnie pocieszyłyście zarówno tym, że Wasze maluchy najadają się w 5 minut i tym, że nie jedzą jak w zegarku, bo ja myślałam, że tylko mój malec taki jakiś nieuregulowany jest ;)
agniechak Żnin jest między Bydgoszczą a Gnieznem.
Do Radziejowa jak i do Włocławka mam jakieś 80 km.
 
Dziewczyny czy zażywała któraś z Was Ricinus 9CH?? Jeśli tak to powiedzcie mi kochane jak to się bierze, bo dzisiaj kupiłam i nie wiem jak brac i po ile granulek:/ I czy Wam coś pomógł?
 
Dziewczyny czy zażywała któraś z Was Ricinus 9CH?? Jeśli tak to powiedzcie mi kochane jak to się bierze, bo dzisiaj kupiłam i nie wiem jak brac i po ile granulek:/ I czy Wam coś pomógł?
Mnie pomógł bardzo, 1-2 granulki przed karmieniem ale ktoś tu brał inaczej chyba 3 razy dziennie ale po ile to nie pamiętam.
 
nie wiem jak to robicie, że wam dzieci jedzą 5 minut?? moja po prostu nie cierpi smoczka i jak się naje to lubi sobie ululać się przy cycu, ale jak jej za szybko zabieram to jest płacz i mama oddaje jej cyca z powrotem. Nie ulewa, więc się nie przejada - ale puścić nie chce... no i średnio karmienie to od 10 do 20 minut- a wieczorem to nawet i 30 się zdarzy...
 
Agagsm 10-15 miunt to i tak ie jest długo ja pamiętam że córa mi wisiała a cycku godzinę a czasem dwie wymiękłam i dałam smoczka
 
reklama
Nadineczka... ja przechodziłam grypę zołądkową całkiem niedawno, nic tylko wymiotowałam i biegałam na kibelek... nic nie jadłam, Agatke karmiłam, nic jej nie było... wiec na pewno mozesz,a nawet powinnas karmic!
 
Do góry