reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat spacerówek !

reklama
Ewelinko ja bylam tam z poltory mca temu i to bylo ok 13 wiec pewnie w pracy bylas i to nie bylo to Twoje osiedle tylko to na poczatku co blok stoi przy ulicy i na dole na rogu sa sklepy.(pierwsza w lewo od miasta to przeswit ulica) pewnie wiesz o ktorych blokach pisze:-) a jane nie widzialam Twojego:-( chyba ten co go ukradl nie bylby tak beszczelny i nie jezdzil tym wozkiem po Twoim osiedlu??


Eve - ukradli ci twojego jane??????????????????:baffled:
 
EVE81 tez fajny bardzo podobny do XT tylko te koła jakies takie...stawiam na XT , w praktyce wyjdzie czy dobrze zrobilam;-)...Dziekuje za podpowiedzi:-)
 
pawimi- tak s......y mi ukradli mojego jane :/

z tym x-landerem to mi sie pomyliło ona ma x3 :/
 
Bo mnie zaraz szl... trafi...przeszło miesiac szukam,obserwoje aukcje,net wywracam do gory nogami i nic nie ma,zadnej oferty z X1...kompletnie nic a tu teraz gie-oska ma dla mnie linka-masakra...no wkurzyc sie mozna:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:...mogł byc nowy lub uzywany ale wiem ze nie ma juz ich w produkcji (naczytalam sie)...to jest model z 2009 r ale same widzicie niby uzywki ale nadal sa w cenie...znalazlam stronke... www.nextway.pl tam mozna kupic wozki po renowacji -uzywki (tam tez znalazlam X1)...poczytajcie,mozna odsprzedaz wozek xlandera ewentualnie wymienic na zabawki.
U mnie klamka juz zapadla zaliczka wplacona i niebawem bede miala x-landera xt ale szczerze to mam mieszane uczucia:tak:
 
Ostatnia edycja:
...bo u mnie jest tak,ze jak na cos sie "napale" to po trupach a do celu:tak:...a ze nici z tego co chcialam to postawilam na xt (ogladalam go i spodobal mi sie jak bylam jeszcze w ciazy)...nie chcialam jednokolowca a jednak bedzie no i czy zda egzamin "wertepowy":-) ...nie ma co juz gdybac,bedzie co bedzie...
Dziekuje Wam dziewczyny za okazana pomoc;-)...zdam relacje jak juz bede miala "pojazd".
 
...bo u mnie jest tak,ze jak na cos sie "napale" to po trupach a do celu:tak:...a ze nici z tego co chcialam to postawilam na xt (ogladalam go i spodobal mi sie jak bylam jeszcze w ciazy)...nie chcialam jednokolowca a jednak bedzie no i czy zda egzamin "wertepowy":-) ...nie ma co juz gdybac,bedzie co bedzie...
Dziekuje Wam dziewczyny za okazana pomoc;-)...zdam relacje jak juz bede miala "pojazd".

kurcze sorrki ale myslalam ze patrzylas na allegro...powiem Ci ze mi sie xt bardziej podoba..co do zdania egzaminu na wertepach mysle ze da sobie doskonale rade ja mam quinny speedi wiec ukld wozka ten sam co xt i prowadzi sie rewelacyjnie nawet z dwojka dzieci(ja woze dwojke)drugie na dostawce stoi.Tylko nie wierz w to ze 3 kolowce sa wywrotne...
 
reklama
Do góry