reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat CHRZTU

reklama
Witaj! My chrzcilismy naszego maluszka w ubiegla niedziele i juz nie bylo zbyt cieplo a poniewaz nie skonczyl jeszcze 2 miesiecy to wlozylam go w becik (ktory bardzo polecam w sytuacjach gdy jest zimno na dworze) oraz na cialko kaftaniki 2 (luzniejsze), spioszki a na to takie cieplutkie welniane spodenki i sweterek oraz rekawiczki a takze cieple skarpetki. Na glowke oczywiscie ciepla czapeczke z polarka a dodatkowo na nia wlozylam cienka czapeczke z welny. Maluszek przespal cala Msze sw. i bylo mu cieplutko:).A wygladal tak ....

Przepraszam z bledy w pisaniu ale cos mi komputer zmienia literki:) Pozdrawiam
P.S. Taki becik i cala reszte z checia odsprzedam jak ktoras z mam potrzebuje:)
 
Witam,

Ja tez Sonie chrziclam wlasnie w Boze Narodzenie. Miala w tedy trzy miesiace, byla zapakowana w kremowy kombinezon, rozku ubranym w jedwabna biala poszewke.
Wiekszosc dzieciaczkow byla w jasnych kombinezonach.
 
Cześć Dziewczyny,
zbliża się chrzest mojego synka. Proszę, napiszcie mi co naprawdę jest potrzebne do chrztu. Mam na myśłi ciuszki, chusty, świece, itp. Przy okazji ile wypada wyłożyć księdzu, żeby się nie obraził ;) a i nie za dużo ;D.
Dziękuję za wszystkie wskazówki z góry i gorąco pozdrawiam.
Dla wszystkich najlepsze życzenia noworoczne, :laugh:.

Pozdrawiam,
Magda M
 
Mojemu Adasiowi chrzciny wypadną 15 stycznia. U księdza cennik był oficjalny, tj. 50zł reszta co łaska. Jak nic nie dasz to się nie obrazi ;)
Drożej wyjdzie imprezka (na 24 osoby- ja mam 5 rodzeństwa, mąż 4 ;)) w restauracji za 90zł od osoby, od obiadu, potem kawa, ciastka, owoce, zimna płyta, gorąca kolacja i na koniec barszczyk.
Becik mam pożyczony, białe ciuszki z polaru (w końcu to zima) koszt ok.30zł. A świeczkę i specjalną koszulkę na becik kupuje przecież chrzestna.
 
Cześć Dziewczyny
Mam małe pytanko czy nie wiecie gdzie mogłabym kupić białą czapeczke z polarku albo innego ciepłego materiału. Bo w teraz w niedziele mam chrzciny i kupiłam Szymkowi biały komplecik z polarku ale czapeczka okazała sie za mała.
Pozdrawiam,
Magda M
 
reklama
Słuchajcie mam pytanie jakie papiery sa potrzebne do chrztu? Termin mamy zaklepany ale musimy isc dopełnic formalnosci a nie chce mi sie chodzić kilka razy bo czegos zapomne
I jak sadzicie jak wczesnie zapraszac gosci. My planujemy chrzciny na Wielkanoc ( kupa czasu jeszcza ;D ) ale wiem ze niektórzy beda musieli pozamieniac sie duzurami, wiec musze wczesniej powiedziec, tylko o ile wczesniej...
 
Do góry