reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko na temat CHRZTU

W naszej parafii - braliśmy tam też ślub - w sobotę wieczorem rodzice i chrzestni zgłaszają się do kancelarii parafialnej. W niedzielę o 11.00 na sumie jest chrzest. Rodzice akt ślubu, chrzestni zaświadczenia ze swojej parafii że mogą być chrzestnymi.
W niedzielę 15 min przed rozpoczęciem mszy wszyscy w komplecie muszą się stawić w zakrystji na krótką naukę proboszcza. to tyle...
 
reklama
Cześć Kobietki,
mam pytanko, w jaki sposób poprosiłyście chrzestnych, żeby byli tymi chrzestnymi?
Wprawdzie to drugi chrzest, ale przy synku nie miałam takiego dylematu. Chrzestnymi były osoby z najbliższej rodziny i jeszcze przed narodzinami wiedziały o naszych planach. Teraz chrzestna też wie, ale chrzestnym ma być kolega męża i chcieliśmy w jakiś fajny sposób poprosić go. Niestety nie pojedziemy do niego, bo z dwójką maluchów nie zrobimy ponad 200 km, żeby poprosić go o zostanie chrzestnym.
Z góry dzięki za podpowiedzi :-)
 
witam. ja tez nie mogłam osobiscie poprosic chrzesna żeby była nią.zrobiłam to przez telefon jednoczesnie przepraszając że nie osobiscie.A potem zaprosiłam ją do siebie na obiad.była mile zaskoczona.
 
Wiem, że nie do końca jest to wątek "na temat" i z góry przepraszam. Ale chyba na tym forum najłatwiej znajdę mamy, które właśnie chrzciny wyprawiały i będą mogły mi podpowiedzieć: co kupuje ojciec chrzestny dla chłopczyka na prezent???
Z góry wieeeelkie dzięki za wszystkie pomysły :-)
 
Najlepiej zapytac mame co by jej sie przydalo ona wie najlepiej ...
Jesli chrzcvny sa predzej to ajny prezent jesssst np krzeselko do karmienia dziecka jesli mama uwaza to chodaczek, chustawka, fotelik samochodowy itd..
Ne wiem ale dla mnie glupim prezentem jest kupowwac dziecku na chrzciny kolczykow, lancuszka fakt niektore mamy szybko przekuwaja uszy ale dzieci tez czesto gubia kolczyki a lancuszki no coz szybko moga zerwac nawet te starsze przy zabawie z innymi dziecmi a wiadomo szkoda bo to prezent i zapewne kosztowny i zazwyczaj takie prezenty leza gleboko w szafie ...
Ale wszystko zalezy od gustu mamy...






[url=http://slub-wesele.pl]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem to najlepszym prezentem byłoby krzeselko albo jakis samochodzik oczywiscie duży,mate do leżenia z zabaweczkami do góry ,kojec do malucha i to co napisala GOSKA to w stu procetach sie zgadzam.
 
reklama
moja dostała krzesełko do karmienia i dużo łańcuszków, wisiorków i kolczyków itd i fakt leżą w szafie ale krzesełko się bardzo przydało :tak: duzo zależy w jakim dziecko jest wieku bo może już ma duzo rzeczy no i ile chce się wydać :confused: co do chodzika to ja bym nie kupowała bo dużo ludzi nie używa i nie wkłada w nie dzieci i może się nie przydać :no: u mnie by się ten prezent nie sprawdził :no:

można również kupić jakieś zabawki :tak: jest taki wybór że napewno się coś znajdzie :tak:

np matę do zabawy
MATA GIMNASTYKA BOBASA DELUXE TINY LOVE 4XGRATIS (378048559) - Aukcje internetowe Allegro

muzyczny ogródek lub ocean jest tego sporo do wyboru :tak:coś takiego
LITTLE TIKES 1621 MUZYCZNY OGRODEK ZABAW 5w1 SSVIP (377970681) - Aukcje internetowe Allegro

CHICCO 3 w 1 - BABY GYM DELUXE --HIT!!! - KRAKÓW (378662964) - Aukcje internetowe Allegro

lub bujaczek
Fisher-Price Ocean Wonders Aquarium Bouncer NOWY! (381282390) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry