reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

ja nie mam zamiaru jak na razie kupowac kolderki i poduszki bo po pierwsze nie mam gdzie tego skladowac w szafach a po drugie i tak nie sa potrzebne od poczatku dla malenstwa. zakupie jak beda potrzebne
 
reklama
Aluśka gratuluje!!!!
Wiolcia ja bym nie szalała, karuzelka przydatna rzecz, pozytywka, ze dwie grzechotki takie, które łatwo chwytać, może misiaki do wózeczka. A z misiakami można sie wstrzymać. Pewnie jakies grzechotki dostanie w prezencie i potem na bieząco będziesz widziała co go interesuje. Ja szalałam przy Lolku a i tak na poczatku 90% zabawek leżała, teraz ja kupiłam jedna grzechotke, cos tam dostał, kaaruzelke mamy. Mata super sprawa, ale ja Lolkowi kupiłam jak miał ok1,5 miesiąca i jeszcze mam. Potrafił lezec i sie na niej bawić niesamowicie długo. Do dzis mu zostało hi hi hi.Tzn długo sie sam zabawia, juz nie na macie.
 
Z zabawek kupiliśmy tylko matę - taką z podnoszonymi bokami, robi się z niej mini-kojec.
Wisi na niej pełno grzechotek, więc najwyżej będziemy je ściągać i dawać Małemu do wózka :)

Poza tym mamy w domu dwie duże piłki gimnastyczne, kupione dla siebie, ale podobno są niezłe do ćwiczeń z maluchami. Mamy też tzw. kij deszczowy, czyli taką bambusową rurę z mozaiką na zewnątrz i jakimś groszkiem w środku, która wydaje fajne dźwięki, no i można ją toczyć po podłodze :) To "zabawka" muzyczna mojego Męża, ale Frankowi powinna się spodobać. A od jednej babci Młody dostał już pluszaka.

Więc nie mamy zamiaru żadnych zabawek więcej kupować póki co :) Dopiero z czasem dojdą na pewno jakieś drewniane klocki itp. Ale to jeszcze dłuuugo....
 
Aluśka super - sami sie zastanawiamy wlasnie nad x landerem xa... :)

Wiolcia mysle ze karuzela wystarczy (ew. mata czy lezaczek) - i tak pewnie cos dostaniesz od odwiedzajacych cie, a na zabawki przyjdzie czas jak male bedzie juz troche wieksze :)
 
reklama
aluśka ja tez myślę o xlanderze XA.ale ja póki co jeszcze mam czas i do zakupów dopiero się zabrałam

a do przykrywania bobasków polecacie?bo kołdry na poczatek sobie nie wyobrażam.wiec rozek czy spiworek jakis?
 
Do góry