reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

aluśka ja tez myślę o xlanderze XA.ale ja póki co jeszcze mam czas i do zakupów dopiero się zabrałam

a do przykrywania bobasków polecacie?bo kołdry na poczatek sobie nie wyobrażam.wiec rozek czy spiworek jakis?

Polecam XA - stoi mi w pokoju i napatrzeć się na niego nie mogę. Wszyscy, którzy go widzieli u nas, mówią, że naprawdę porządny wózek. Tylko ciężki - ale co tam, będę mieć bicepsy bez chodzenia na siłownię ;)

Kołdrę mamy, ale raczej nie będziemy używać. Mamy dwa śpiworki. Moim zdaniem to fajne rozwiązanie, choć dużo zależy od dziecka - moja bratanica np. nie lubiła w nich spać. Rożków używać będziemy raczej głównie przy gościach - żeby swobodniej się czuli, nosząc małego. Chyba że będzie mu się w rożku podobało. W razie czego pozostają jeszcze kocyki - mamy jeden taki, którym można dziecko szczelnie obwinąć, a maluchy to podobno lubią; jeden gruby - welurowy, i jeszcze chcemy kupić bawełniany, taki ażurowy. Zobaczymy, co młody wybierze :)
 
reklama
Ja mam 2 kołdry i dwie poduszki od sióstr,ale na razie nie będę ich używać.Oprócz tego mam 2 śpiworki jeden duży drugi mały,no i jeszcze rożek chcę sobie sprawić :)
 
Wózeczki śliczne :)
Dziewczyny jak będziecie chciały kupić kocyk bawełniany to polecam kocyki firmy ZWOLTEX. Grube, mięciutkie, milutkie i 100% bawełna. Mam takie dwa dla Zuzy i dla Alka też kupiłam :)
 
Ja ma pościel taka cieńuteńką, poduszka praktycznie płaska, kołderka też, cieńsza od kocyka i robiona własnie z dużej kołdry i jeszcze na wkład do beta zostało, w którym mój brat spał, uszyty przez moja mame i haftowany przez nią...Jak było chłodniej to Małego do rozka jeszcze dawałam, albo kocykiem dokrywałam, choć rzadko kiedy była potrzeba.
 
Znajoma ma do sprzedania kombinezon rozmiar 62 za 25 zl + koszty przesyłki. Osobiście go nie widziałam ale wklejam zdjęcia może któraś z was będzie zainteresowana:
1.jpg2.jpg3.jpg
 
kombinezon mam:tak:a nawet trzy...

aluśka wózek fajowy:-)

Bodzinka nie wyświetla mi się strona!

Jestem na etapie przeglądania łózeczek, na razie oglądam, podobają mi sie te klupsie i arusie, ale z przesyłką wychodzą ponad 400 zł, nie wiem czy warto, ma ktoś może takie? byłąm w jednym sklepie dla oglądu w babymaxie ale tam kicha totalna.
 
Jestem na etapie przeglądania łózeczek, na razie oglądam, podobają mi sie te klupsie i arusie, ale z przesyłką wychodzą ponad 400 zł, nie wiem czy warto, ma ktoś może takie? byłąm w jednym sklepie dla oglądu w babymaxie ale tam kicha totalna.

Ja mam Klupsia za 200 zł. Prosty model, bez żadnych udziwnień był za 120 zł. Ale my chcieliśmy inny kolor i wyjmowane szczeble, więc trzeba było trochę dopłacić. Nie wiem jeszcze, czy łóżeczko fajne, bo od 2 miesięcy stoi w kartonie. Wyjmujemy je dopiero w połowie listopada, żeby trochę wywietrzało :)
 
reklama
Do góry