reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Jestem na etapie przeglądania łózeczek, na razie oglądam, podobają mi sie te klupsie i arusie, ale z przesyłką wychodzą ponad 400 zł, nie wiem czy warto, ma ktoś może takie? byłąm w jednym sklepie dla oglądu w babymaxie ale tam kicha totalna.
Klupś czyli mówisz o takim:
Klupś Łóżeczko Paula natura szuflada + GPK (1254053512) - Aukcje internetowe Allegro
Ja się właśnie zastanawiam nad takim i nad małym misiem ( Drewex Łóżeczko Mały Miś szuflada +GPK (1263092832) - Aukcje internetowe Allegro ).
 
reklama
ooo tu np z materacem GK za 463zł z przesyłką
1_f.jpg
 
ja mam po Nince KLUPŚ RADEK - takie najzwyklejsze sosnowe z szuflada. aczkolwiek szuflade odradzam, bo na tej sklejce nad szuflada gromadzi sie kurz, a ciezko to sprzatnac. ja teraz mam w szafach duzo miejsca, to zdemontuje szuflade.
 
u mnie z miejscem własnie kiepsko...wszystko zabite:/....a szufladę chciałam własnie na takie grubsze rzeczy małej typu posciele, ręczniki, kocyki, myślę że z kurzem masz rację, z nim zawsze jest problem ale jak się da falbankę maskującą to trochę może przymaskuje tą płyte i sie tam tak kurzyć nie bedzie
 
reklama
Pierwsze z brzegu na Allegro: ŁÓŻECZKO KLUPŚ SAFARI szuflada 120x60 +MATERAC (1263184951) - Aukcje internetowe Allegro
Jeden z ładniejszych Klupsiów, nowy, z szufladą i materacem - razem z wysyłką 360 zł. A podejrzewam, że jakby poszukać głębiej, to się taniej znajdzie :)
Straaasznie mi się podobają takie łóżeczka tylko z misiem i dodatkowym plusem jest przykrywana szuflada więc sie kurzyć nie będzie :) Jakby poszukać dalej na Allegro to z szufladą, materacem i przesyłką można kupić za 344 zł dla mnie cena rewelacyjna :)
 
Do góry