reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Ostatnia edycja:
reklama

ja mialam wlsanie ta pierwsza - tylko niestety rozpinanie bylo za krotkie, zeby wyjac piers :/
 
najważniejsza jest funkcjonalność, ale... wygląd też ma znaczenie. Ja kupiłam sobie również koszulę, ale miała słabe rozpięcie i wróciłam do piżamki z ramiączkami. Sprawdziła się super. Zatem mamy - pamiętajcie - najważniejsze by Wam i maleństwu było wygodnie
 
Ja cały czas zastanawiam się nad wózkiem i mam dylemat. Podoba mi się X-lander XQ
oraz Tako jumper fx

X-LANDER XQ 09 +GONDOLA+ TORBA+GRATIS!!! (1189074971) - Aukcje internetowe Allegro

3w1 Wózki Jumper FX wózek TAKO 6 x gratis TANIO (1192305330) - Aukcje internetowe Allegro

macie może jakieś opinie na temat tych wózków? Zastanawiam się czy kubełkowe siedzenie x-landera jest fajne, czy lepiej zwykłe oraz to, czy w x-landerze można przekładać rączkę. I jeszcze nie wiem, (w przypadku x-landera) czy oni podają wagę stelaża , czy całego wózka z gondolą...ahhh
 
macie może jakieś opinie na temat tych wózków? Zastanawiam się czy kubełkowe siedzenie x-landera jest fajne, czy lepiej zwykłe oraz to, czy w x-landerze można przekładać rączkę. I jeszcze nie wiem, (w przypadku x-landera) czy oni podają wagę stelaża , czy całego wózka z gondolą...ahhh

My zdecydowaliśmy się już na X-landera. Pooglądaj sobie filmik o nim na Foteliki samochodowe - tam są też dokładne wymiary wózka i waga poszczególnych części :) Do lekkich to ten wózek nie należy, ale ma duże koła i łatwo go wciągać na schody ;)
Kubełkowe siedzenie mnie nie przekonuje, ale zdaje się, że w modelu z 2008 roku jeszcze go nie było, więc chyba jego kupimy.
A co do rączki to głowy nie dam, ale chyba nie da się jej przełożyć. Na pewno nie da się spacerówki zamontować w dwie strony (tylko przodem do kierunku jazdy). Ale za to rozkłada się do pozycji leżącej, ma regulowany podnóżek i daszek o dość dużym kącie zamknięcia - to mi wystarcza :)
 
W końcu i u nas wrzucili wanienki do Biedronki po 26,99 z naklejkami Kubuś Puchatek ,termometrem i korkiem.
 
ew86 ale czy wy przypadkiem nie zdecydowaliście się na model XA ze zwykłym siedziskiem??
Olcia ja też się zastanawiałam nad XQ i przeszukałam cały internet w poszukiwaniu opinii... za wiele się nie dowiedziałam:/ Siedzisko kubełkowe ma swoich zwolenników jak i przeciwników, najlepiej byłoby zobaczyć jak to wygląda na żywo. Ja kupię napewno XA lub XQ w zależności co mi wpadnie bardziej w oko;)
 
ew86 ale czy wy przypadkiem nie zdecydowaliście się na model XA ze zwykłym siedziskiem??
Olcia ja też się zastanawiałam nad XQ i przeszukałam cały internet w poszukiwaniu opinii... za wiele się nie dowiedziałam:/ Siedzisko kubełkowe ma swoich zwolenników jak i przeciwników, najlepiej byłoby zobaczyć jak to wygląda na żywo. Ja kupię napewno XA lub XQ w zależności co mi wpadnie bardziej w oko;)

W XA nowym nie ma czasem kubełkowego?...
A nie ma - faktycznie :) To mnie nawet pocieszyło :) Ale gdyby było w samej spacerówce, to by mi nawet nie przeszkadzało. W gondoli wolałabym płaskie klasyczne, bo moim zdaniem tak jednak jest najzdrowiej leżeć, w przeciwnym wypadku robiliby kubełkowe łóżeczka ;) A jak już dziecko siedzi, to i tak się głównie wierci, więc to kubełkowe już ma mniejsze znaczenie.
 
reklama
Do góry