reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

dziewczynki zobaczcie co dziś dostałam pocztą :-) zamówiłam to specjalnie dla mojego męża na pocieszenie że będzie córeczka
Zobacz załącznik 274925


Na pocieszenie??? ;-) Ale sliczne :)




Nie no ta pierwsza odpada, nie mogłabym założyc czegoś co jest z domieszką jakieś sztucznego materiału... Spociłabym się jak mysz...

A ta druga lepsza już.

Muszę chyba poszukać sprzedawcy, który zgodzi się wysłać za granicę i nie będzie chciał na przesyłce zarabiać.
 
reklama
dziewczyny wracam do tematu koszul do karmienia, tych nocnych, ja w życiu nie miałam takiej, nie była potrzebna, niewiem jak wy, ale ja kiedy karmiłam spałam w staniku, takim bawełnianym do karmienia z tymi klapkami, bo musiałam miec wkładki- inaczej byłabym cała mokra od mleka, no więc spałam w zwykłej koszulce na naramkach, ten stanik i majtki, kiedy mała się budziła, koszulke podciągałam do góry, klapkę odpinałam i mała sobie ssała, nie było to żadnym problemem, więc i tym razem nie kupię takiej koszuli, bo są drogie, oczywiście nie wszystkie, ale jak i dla mnie to nie potrzebny wydatek.
 
A czy w szpitalu nie wymagają czasem rozpinanej koszuli nocnej?

Co myślicie o takim biustonoszu do karmienia: Biustonosz do karmienia Alles Mama Bianca 02 75C (1160034669) - Aukcje internetowe Allegro
Cena nie jest jeszcze powalająca, a przynajmniej wygląda ładnie. Tylko nie wiem, o co chodzi z tą antybakteryjną bawełną od środka - że nie będą już w razie czego wkładki potrzebne?
No i szkoda, że to tylko przez Internet, bo nie da się przymierzyć, a strasznie nie lubię tak kupować dopasowanych rzeczy.
 
A jak radziłaś sobie w szpitalu? Też podciągałaś koszulę do góry? Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Wczoraj kupiłam koszulkę 100% bawełna z kopertą na biuscie i zapłaciłam 39 zł, więc to chyba niedrogo. A komfort zupełnie inny, nawet teraz, bo bardzo wygodnie mi się spi w takich koszulkach.
 
agbar niewiem czy masz dziecko i czy już rodziłaś? ja mam i piszę z własnego doświadczenia. jak radziłam sobie w szpitalu??? a no tak radziłam sobie, że w tym szpitalu, nie było można miec swoich koszul, tylko codziennie rano i wieczorem dostawałyśmy szpitalne koszule, które miały wycięcia na piersiach i tak oto sobie poradziłam;)
 
jeśli chodzi o biustonosze do karmienia, to u mnie najlepsze byly te najprostsze, bez fiszbin, szyc itp. przynajmniej na poczatku kazda taka rzecz przeszkadzala. no i bawelniane najlepiej. mialam jeden typowy do karmienia z klapka, a reszte normlanych - mozna spokojnie w nich karmic.
 
W szpitalu dostałaś koszulkę? Co szpital to obyczaj ;)

Pochwalę się, co dziś kupiłam. Nie wiem czy przepłaciłam, czy nie, ale tak mi się spodobało, że musiałam kupić. Poza tym to pierwsze ciuszki, które kupiłam. I trochę zaczęłam się denerwować. Niby przesądna nie jestem, ale boję się kompletować wyprawkę, chociaż to już dobry czas, żeby zacząć.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1189904934

Zamówiłam pierwszy wzór z żyrafą.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam przyszłe mamusie :-)
Jestem listopadówką 2009 i mam do sprzedania wózek wielofunkcyjny deltim model Puma beżowo-oliwkowy, gwarantuję, że wózek jest w stanie idealnym i bardzo wygodny dla dziecka, sprzedaję go ponieważ dostaliśmy w prezencie spacerówkę typu "parasolka".
oto link i zapraszam do zakupu :-)
wózek deltim Puma jak nowy + gratis parasolka (1194342916) - Aukcje internetowe Allegro
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!!!
 
Do góry