reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Matko dostaliśmy - znaczy Zuza dostała na roczek konia na biegunach - a właściwie jakiegoś konia giganta. Biorąc pod uwagę że mamy jeden pokój o powierzchni 20 metrów kw gdzie mieści się aneks kuchenny nasz tapczan, stół fotele szafa i łóżeczko bąbla to chyba musimy gdzieś na dworze stajnie wybudować- kto wpada na taki idiotyczny pomysł... ojej...
 
reklama
hmmm, nam Ania jak dostała na 1,5 roku na święta konika na biegunach to się go bała, i mimo że mamy 3 pokoje to często mi ten koń zawadza, szczególnie teraz muszę pilnować by maluśka nie wsunęła paluszków pod płozy jak się buja siostra.
chętnie go bym już się pozbyła, ale wiem że przyjdzie jeszcze czas że będą moje dzieci go oblegać
 
Do góry