reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

mamolka - tia kiedyś mi też się podobały takie wózki, teraz nie wiem dlaczego ale nie podobają mi się wcale, może odstraszyła mnie cena, ten z twego linka jest owszem niezły, widziałam jeszcze bardziej wypasione gdzie były dwie gondolki dwie spacerówki i obracały się i od siebie i po kolei i od siebie nawet tyłem, no ale kosztowało ok. 4 tys... szczerze mówiąc nie widzę siebie z tymi podwójnymi wózkami... jeśli już wezmę ten wózek od koleżanki to są tam chyba jedna gondolka z możliwością przerobienia na spacerówkę i jedno miejsce spacerówki jedno za drugim siedzące
 
reklama
wrublik - tutaj tak samo duwo na ulicy widuje wozkow podwojnych co pojedynczych:) ostatnio nawet potrojny dla trojaczkow - 3 male czerwone gondolki jedna za druga:) babcia prowadzila i akuirat patrzylam jak ona wjedzie tym wozkiem w drzwi i tu zdziwko - raczki od prowadzenia sie skrecalo i przednie kola skrecaly! super mi sie to podobalo!
buzc, wiolcia - a probowalyscie sie z nimi bawic klockami? pokazac ze mozna zbudoac, rozwalic, rozsypac, szukac, chowac itp? u mnie i corcia i mlody bawi sie zabawkami, ja czesto z nimi inicjuje, cos pokazuje co jeszcze mozna, a potem juz Wiki bierze inicjatywe w wymyslaniu i bawia sie razem.
Klocki to na pewno duze, takie jak duplo, albo drewniane, albo takie co sie wrzuca do wiaderka przez otwory o odpowiednim ksztalcie. Zobaczcie moze drewniane puzle - uzupelnia sie elementami pusta ramke - np. zwierzatka, owoce itp
 
Myśmy przy Mateuszu od początku mieli duplo, te duże. Fajne kolorowe ale w użyciu nie bardzo było, bo młody nie umiał ich układać. Ja proponuję jednak takie, które bez wysiłku można postawić jedno na drugie takie jak drewniane właśnie. Może są też i plastikowe takie gładkie elementy.
 
Antylopka pewnie, że próbowałam bawić się z nim klockami, ale pomimo to zabawa wygladała tak, że rozwalał moja budowlę, cisnał klockiem w szafę i poszedł sobie ;-) Dlatego na razie schowałam klocki do szafy i za jakis czas może będzie bardziej zainteresowany.
 
Wrublik - ja widziałam taki w akcji i strasznie mi sie spodobał:
phil_teds_explorer_bebe_hs.jpg
na pewno jest lżejszy od peg perego, którego mają znajomi i narzekają, koleżanka - drobnej budowy - nie jest w stanie skręcać kierownicą:no:
Tylko cenowo kiepsko, ale może jest jakaś tańsza alternatywa:confused:

edit:
Allegro jest niezastąpione;-)http://allegro.pl/listing.php/search?category=82593&string=ROK+PO+ROKU
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy wy też macie problem z rękawiczkami dla maluchów? Kupiłam Luśce takie z H&M z jednym palcem i albo nie mogę tam włożyć co zwykle kończy się rykiem zniecierpliwionej panienki, a jak się uda to i tak po 5 minutach chodzenia za rączkę rękawiczka już spada :crazy:. Strasznie mnie to wkurza, bo zamiast iść przed siebie to co chwilę muszę jej te rękawiczki poprawiać. Myślicie, że da się z tym coś zrobić?
Olcia Ty zdaje się kupowałaś takie same - z kokardką. Jak się u Was sprawdzają?

Jeździk super, a wózek po prostu CUDOWNY :-)
 
reklama
U nas nie ma problemu - mamy zwykłe rękawiczki na sznurku. Ubiera się je bardzo dobrze - Pucek pcha rękę w moją stronę, więc ładnie wchodzą. A potem wpuszczam rękawiczkę pod sweter czy kurtkę, która ma gumkę na końcu rękawa, więc ją trzyma. I jest ok :)
 
Do góry