reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Moją potworę książki interesują bardziej jako obiekt do podarcia i wyślinienia. Już "Mikrokosmos" niestety tego doświadczył :sorry2:Tak więc jedyna celuloza, jaka może się w zasiągu Idy znajdować, to ulotki reklamowe i to pod ścisłą kontrolą, żeby nie zeżarła.

Tak więc na razie nic nie kupujemy. "Androny" mam u rodziców. Kilka innych bajkowych też się znajdzie. A w domu mamy baśnie Grimmów - ta wersja bez cenzury. Trzeba będzie uważnie wybierać bajeczki, albo cenzurować podczas czytania :-D Ale sama te baśnie uwielbiam - szczególnie o księżniczce i żabie. Ma niesamowite zakończenie - normalnie księżniczka całuje żabę, a ta zmienia się w księcia. Tu księżniczka jest na żabę wkurzona i rzuca nią o ścianę i żaba dopiero wtedy zmienia się w księcia :-D:-D:-D
 
reklama
Ostatnia edycja:
O, miałam właśnie pokazywać tą kierownicę co Salomi :) Franek dostał ją od Wujków i bardzo ją lubi. Czasem ją przypinałam do bujaka jak jeszcze w nim siedział. Do dużego fotelika już nie podchodzi.
Do melodyjki z tej kierownicy nauczył się tańczyć :) Jest nawet znośna ;)
 
reklama
Dziadkowie uparli się, że kupią Puckowi pchacz na urodziny. Ale ponieważ Pucuś zaczyna już łazić, to wybraliśmy coś, co posłuży na dłużej. Dostanie więc Roczniak coś takiego:
EDUKACYJNY chodzik PCHACZ jeździk DREWNIANY 4 w 1 (1898730515) - Aukcje internetowe AllegroMam nadzieję, że będzie rzeczywiście tak solidne, na jakie wygląda. Choć temu zegarowi nie wróżę długiej kariery ;)
Sorter się przyda już teraz. Labiryntu - jak nie powyrywa - to będzie używał za jakiś czas. Tablica będzie na później, chyba że przyczepiają się do niej magnesy, to już teraz się przyda, bo Pucek jest ostatnio fanem układania wzorów z magnesów na lodówce ;) A tymi obracającymi się obrazkami bawił się kiedyś w Ikei i też mu się strasznie podobały.

No a do tego wszystko jest drewniane.
Muszę w ogóle przejrzeć rzeczy tego użytkownika, bo ma całkiem fajne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry