reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

hehe, no musze tu zapytac jak to jest :D ze sprawdzaniem fotelikow bo auta daja na np weekend i nie trzeba nic spisywac bierzesz kluczykie i jezdzisz a potem oddajesz:-D:szok:

no wlasnie, obrazki:angry: w wielu ksiazeczkach sa jakies dziwne, brzydkie zwyczajnie my mamy ksiazeczki miniaturki razy 67;-) kupione na allegro za jakies grosze z wydawnictw, zielona sowa, liwona, grafkarton i wilga, no to grafkatron ma obrazki jak przeniesione z obrazow sredniowiecznych malarzy, liwona to porazka a zielona sowa tez nie zachwyca, najladniejsza jest wilga, nie straszy ;-) i jest naprawde przyjemna dla oka, mnie natomiast wkurza tresc tych ksiazeczek:tak: hehe znane bajki, legendy a takie okrojone;-) no ale to dla maluszkow maluszkowych, pozniej przyjdzie czas na duze bajki w calej wersji ktorych sporo mam w domu Polskim:-D
 
reklama
hej czasem my dla swojej starszej kupujemy książki w kioskach właśnie teraz wychodzi seria http://www.kolekcjaksiążek.pl/ całkiem nieźle ilustrowana
O te kolekcje mogą być niezłe.
My mamy Brzechwy taką książkę Wilga . Dostał młody w prezencie. Księga jest wielka i gruba jak encyklopedia ale i strony w niej są grube tekturowe. A wiadomo jak to dzieci mają wyczucie przewracając kartki a tu tego problemu nie ma.
 
hej czasem my dla swojej starszej kupujemy książki w kioskach właśnie teraz wychodzi seria http://www.kolekcjaksiążek.pl/ całkiem nieźle ilustrowana
właśnie co do Dagostini to nie warto nic zaczynać u nich kolekcjonować bo chyba mało która kolekcja dochodzi do końca. Zazwyczaj coś zaczynają a potem zaprzestają produkcji bo się nie sprzedaje w wystarczającym nakładzie:dry:
wrublik tak jak z tą kolekcją Farma - ani widu ani słychu, w kioskach tez nie dostają, no ale chociaz albo mailowo albo telefonicznie wypadałoby uprzedzić że nie bedzie i przeprosić, dziadostwo straszne, nie polecam:no:
 
właśnie co do Dagostini to nie warto nic zaczynać u nich kolekcjonować bo chyba mało która kolekcja dochodzi do końca. Zazwyczaj coś zaczynają a potem zaprzestają produkcji bo się nie sprzedaje w wystarczającym nakładzie:dry:
wrublik tak jak z tą kolekcją Farma - ani widu ani słychu, w kioskach tez nie dostają, no ale chociaz albo mailowo albo telefonicznie wypadałoby uprzedzić że nie bedzie i przeprosić, dziadostwo straszne, nie polecam:no:
sarka u nas raczej wszystkie kolekcje dochodziły do końca, czasem zamawiamy w kiosku i pani nam odkłada, właśnie te książeczki, a farma? przyszły mi na razie 2 paczki po dwa numery, zwierzątek jest na razie chyba z 10, ale w kioskach tez dopiero 4 numer okazał się, a w prenumeracie przychodzą 2 numery po wydaniu tego drugiego, a dotychczas zebraliśmy od nich 10 tomową miniencyklopedię przyrody - Anulka ją uwielbia
 
właśnie co do Dagostini to nie warto nic zaczynać u nich kolekcjonować bo chyba mało która kolekcja dochodzi do końca. Zazwyczaj coś zaczynają a potem zaprzestają produkcji bo się nie sprzedaje w wystarczającym nakładzie:dry:
wrublik tak jak z tą kolekcją Farma - ani widu ani słychu, w kioskach tez nie dostają, no ale chociaz albo mailowo albo telefonicznie wypadałoby uprzedzić że nie bedzie i przeprosić, dziadostwo straszne, nie polecam:no:

zgadzam się- takim sposobem mam tylko 3 pierwsze części , czwartej ani widu ani słychu, choć prosiłam aby odłożyli mi jak coś przyjdzie.

koleżanka wzięła prenumeratę - i kilka części przyszło, 2 pierwsze nie ( choć zaznaczyła że chce od numeru pierwszego)- a jak zadzwoniła to powiedzieli że wyślą, ale maja problemy na magazynie - także o ile zwierzątka fajne tak z dostępem ciężko
 
Dziewczyny potrzebuję porady co kupić Młodemu na roczek :confused: Biorąc pod uwagę jego charakter wybrałam 2 zabawki ale nie mogę się zdecydować... może, któraś z was miała lub po prostu może mi doradzić :)
BĄCZEK Leśni Przyjaciele SMILY MÓWI PL/ BAWI Hit (1884773690) - Aukcje internetowe Allegro
INTERAKTYWNA KIEROWNICA Z PULPITEM- FIRMY MY BABY (1843819640) - Aukcje internetowe Allegro

A co do książek to wasze dzieciaki naprawdę je oglądają?? Mojego małego terrorysty wogóle nie interesują książki, co prawda pokaże pieska, kotka, autko na obrazku ale za 5 minut już biega po domu i ma w nosi książki.
 
reklama
Wiolcia ja bym wybrała tą kierownicę trochę bardziej chyba wzbudza wyobraźnię
a co do książek, to moja mała też jeszcze nie bardzo ogląda, takie twarde z Olesiejuka gdzie są obrazki dla maluchów, owszem ale też nie dłużej niż 5 min, choć jeśli nawet te 5 min trzyma to na pewno w paszczy :D
a o książkach rozmawialiśmy to bardziej pod kątem starszaków, ew. przyszłościowo
 
Do góry