reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
Na gruperze jest zniżka na przenośne krzesełko. Jeśli myślałyście o czymś takim, to warto skorzystać :)
Artemi TOTSEAT® krzesełko dla dziecka Cała Polska | gruper.pl

Pisałam na "polecam/odradzam" o bączku. Podtrzymuję, że to fajny prezent. Trzeba tylko schować go przed Mężem... Mój wczoraj dopadł do bączka i bawił się w nakręcanie - żeby jak najdłużej chodził. Oczywiście musiał to robić na płytkach, a nie na dywanie, co było poza zasięgiem wzroku Franka, który leżał na macie, piszczał i denerwował się, że KTOŚ mu zabrał zabawkę...:/
 
Ewa ja ma za bardzo plastyczna wyobraznie albo za ruchliwe dzieci..Bo wlasnie sobie wyobrazilam jak filip mi sie wygina w tym krzeselku do przodu i leci i on i krzesło na niego...:baffled::baffled:
A bączek super rzecz w kazdym wieku tylko u nasz szybko sie psuje :-) Ma to ta dobra strone, ze powtarzamy prezent hi hi hi hi ;-)
 
my na dzień diecka już kupiłyśmy INTERAKTYWNA CIUCHCIA BĄBEL PUSZCZA BAŃKI MYDLAN (1614476701) - Aukcje internetowe Allegro super a teraz inwestuje w zabawki bo jak niunia sie urodziła to wszyscy przynosili ciuchy tak wiec swiecacych i grajacy zabawek nie mamy jest jedną PLAYGRO Wańka-Wstańka Miś – ceny, opis i opinie. Ceny już od 9 PLN w smyku zapłaciłam 50zł ale super dal tagiego malucha

U nas ta ciuchcia marzy sie starszakowi ale mu nie kupie. rozwaliłby ją w 5 min...
 
Ja kiedyś tak samo wszystko niszczyłam, aż w końcu nadszedł czas, że zaczęłam szanować różne rzeczy i tego samego zaczęłam oczekiwać od innych.
 
Ja kiedyś tak samo wszystko niszczyłam, aż w końcu nadszedł czas, że zaczęłam szanować różne rzeczy i tego samego zaczęłam oczekiwać od innych.

Ma jeszcze czas a on nie tyle niszcze zlosliwie i le z ciekawosci co tam jest i jak dziala ;-) Ale i tak szkoda takiej kasy wydawac..Wole go za to do Zoo wziasc Łobuz ;-)
 
reklama
Ja kiedyś tak samo wszystko niszczyłam, aż w końcu nadszedł czas, że zaczęłam szanować różne rzeczy i tego samego zaczęłam oczekiwać od innych.

małemu dziecku trudno wpoić - NIE NISZCZ

Ciekawość albo złość ( kiedy to rzuca zabawkami lub po nich depcze ;/) jest silniejsza ;/
 
Do góry