reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

renczysia dobra cena jak na taki kombinezonik, ja miałam bardzo podobny(różnił się tylko aplikacją) przy pierwszym dziecku z biedronki za 30zł i powiem że bardzo był wygodny, szkoda że tylko rozm za duży -74, więc chyba się nie przyda. a dla mnie wczoraj mężulek zrobił prezencik - takie wdzianko domowe z lidla za 50zł LIDL jest mega wygodne, a na butki dla Anulki już się nie załapaliśmy - kozaczki na prawdę kusiły cenowo, tyle że nie było już w potrzebnym rozmiarze
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Dopiero teraz zabieram sie za kupowanie wyprawki dla maluszka. Napiszcie proszę, bo jestem w kropce, po ile sztuk tak na początek kupujecie śpioszków, pajacyków, body, kaftaników itp.
Kupujecie w rozmiarze na 52cm czy 62cm?
 
na 56 i 62 ;)
ja nie wiem i le mam sztuk bo nie liczylam i jak kupowalam co mi sie spodoba :) ale w wazne przydatne potrzebne jest wykaz co i le czego na poczatek jakie minimum wiec zagladnij :)
 
Widzę, że wzięłyście się ostro za zakupy i ostatnio kupujecie kombinezony - wszytskie są śliczne. Uwielbiam kombinezony z uszkami :D Agaj a ten kombinezon renifera jest po prostu GENIALNY!! :D I tylko za 20 zł go kupiłaś?? SZOK!

Dziewczyny a ja sie zastanawiam nad tym w co dziecko będzie trzeba ubrać do chrztu tzn. czy kombinezon biały czy kurteczka?? Bo pomyślałam że jak kombinezon to najwyższa pora się porozglądać na Allegro. Myślę o chrzcinach Małego na przełomie luty/marzec.


My będziemy chrzcić dopiero jak Mały bedzie juz siedział albo nawet chodził, u nas w rodzinie taka tradycja, że chrci się jask dziecko juz jest bardziej kontaktowe wiec u nas odpadaja takie problemy ;) Julcia miala chrzest jak skonczyla rok i 2 miesiace, ma przepiękne zdjęcia! :)
 
Powiedzcie, do jakiej kwoty chcecie się zmieścić przy zakupie kombinezonu? Bo że sklepowe 100-130 zł to dużo - to jest dość oczywiste. Ale na Allegro aukcje wahają się z grubsza od 30 do 60 zł. Zastanawiam się, czy jak będę celować w dolną granicę, to w ogóle uda mi się coś sensownego upolować.
 
reklama
Mnie kombinezon nowy r.62 udało się kupić za 20 zł. w sklepie ;-) Do grudnia jeszcze troszkę czasu jest więc może uda ci się coś okazyjnie kupić a widzę że coraz więcej kombinezonów jest wystawianych.
 
Do góry