reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

reklama
My pod koniec m-ca albo na początku przyszłego pojedziemy po mebelki i to już bedzie praktycznie wszystko. Musze jeszcze dokupić tylko podpaski poporodowe dla siebie, wkładki laktacyjne i podkłady no i majtki poporodowe. I jeszcze jedną paczkę pajacy bawelnianych do spania w rozmiarze 0-3 miesiece :) Wiekszos pierdółek już mamy, wszystko stoi w torbach w
sypialni gościnnej, już nie mogę się doczekać jak to wszystko poukładam w szufladach
k040.gif


A, jeszcze został nam fotelik ale na razie nie kupujemy i nie mamy jakoś parcia, myślę, że nawet gdyby coś się wydarzyło wcześniej to mąz pojedzie i kupi sam, wie jaki model i jaką bazę :)
 
myangel jej juz ci 30 tydzien leci :szok: masakra to juz koncowka praktycznie..... ale ja juz bym chciala 30 tc ahhh :) wiem zazdrosnica ze mnie :p

ja dzisiaj kupilam dzidziowi 3 czapeczki bawelniane na targu bo fajne miala i po 4-5zl to kupilam niebieska z misiem, zolta z kaczuszka i biala zwykla :) i reczniczek z froty z kapturkiem na dodatek ma piszczalke w tej zyrafie na kapturku usmialam sie jak moje psy zareagowaly haha :) jak zaczelam piszczec nia :) i do tego myjka byla 30zl kosztowalo. no i kupilam super 2 staniki do karmienia bawelniane mega wygodne szok!!! za jedyne sluchajcie 35 zl za dwa razem :D ale sa super poprostu!!!
jeszzcze sobie sweterek i bluze i dres :p
 
myangel jej juz ci 30 tydzien leci :szok: masakra to juz koncowka praktycznie..... ale ja juz bym chciala 30 tc ahhh :) wiem zazdrosnica ze mnie :p

ja dzisiaj kupilam dzidziowi 3 czapeczki bawelniane na targu bo fajne miala i po 4-5zl to kupilam niebieska z misiem, zolta z kaczuszka i biala zwykla :) i reczniczek z froty z kapturkiem na dodatek ma piszczalke w tej zyrafie na kapturku usmialam sie jak moje psy zareagowaly haha :) jak zaczelam piszczec nia :) i do tego myjka byla 30zl kosztowalo. no i kupilam super 2 staniki do karmienia bawelniane mega wygodne szok!!! za jedyne sluchajcie 35 zl za dwa razem :D ale sa super poprostu!!!
jeszzcze sobie sweterek i bluze i dres :p


No tak, ale wiesz co jakaś taka spokojna jestem, z Julką to już chciałam jak najszybciej urodzic a teraz nigdzie mi się nie spieszy ;-) Najważniejsze, że każdy dzień jest ważny i możemy być coraz bardziej spokojne :)


Zapomniałam o czapeczce, chyba będę musiała zamówić na allegro, tutaj nie ma czapeczek wiązanych :/
 
myangel czy u ciebie też tak leje dzisiaj? bo ja miałam zamiar iść do penneysa i do dunsa poszperac i może coś kupić a tu leje i leje... a nie marzy mi się teraz przeziębić.
no a w ogole to jestem w tyle z zakupami do was :D
tzn. fotelik mam, wózek też. bodziaki, pajacyki i kombinezonik też.
ale np. dla siebie nie mam jeszcze totalnie nic. dla bobaska z rzeczy kosmetycznych, czy jakieś butelki, smoczki itp. to też wszystko dopiero do kupienia :D oj uzbiera się jeszcze tego. moja szafa i komoda podobno wczoraj dojechały więc myślę, że za 2 tygodnie jak już wrócę do domu to zacznę trochę robić porządki bo te ciuszki co mam to leżą w kartonie :D
 
Gosia, ja jestem jeszcze bardziej do tyłu. Czekam, bo w pierwszą sobotę października jestem umówiona ze szwagierką na przeglądanie łaszków, które ma po swoim synku i córce siostry. Więc w sumie mam tylko wózek i kombinezon:-) Za tydzień mam dostać łóżeczko... i to na tyle
 
myangel no dokladnie kazdy dzien sie liczy. ja nie powiem ja juz bym chciala urodzic ale zeby juz byl termin a nie ze teraz. co do czapeczek to ja wlasnie nie chce wiazanych i kupilam takie bez wiazania. ale cieplejsza kupie z wiazniem na wyjscie ze szpitala :)

ja dla siebie do spzoitala mam tylko jedna koszule i wkladki laktaycjnejak mis ie nie skoncza do porodu :p aleniedlugo tez juz kupie
 
reklama
Do góry