reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

Olcia gratuluję!! Jaki kolor kupiliście?? I czy to X-Lander XQ?? Jestem raczej zdecydowana na XQ tylko boje się czy te przednie mniejsze kółka poradzą sobie w zimie??
 
reklama
A ja widziałam wczoraj w kościele 3 X-landery!! W tym jeden w naszym kolorze :) Wygląda imponująco ;) Mam nadzieję, że jutro albo najpóźniej w środę przyjdzie :) Ale będę szusować po mieszkaniu!!!
A dziś jadę do pracy, a przy pracy jest moja ulubiona ciucharnia, więc pewnie zrobię jakiś napad - za to, że dzielna byłam na glukozie ;)
 
:wściekła/y::wściekła/y: skasował mi się post!!!!

wiolcia kupiliśmy xq bordowo - czarny. Mi się strasznie podoba! Szkoda, że zostawiłam go u mamy (z braku miejsca) bo już za nim "tęsknię":sorry:
Co do kółek to nie wiem, ale czytałam opinie w necie i większość jest pozytywnych. Jak się zablokuje to podobno jest ok - zobaczymy:tak:
Zdecydowaliście się jednak na xq? Wiem, że miałaś dylemat między xq, a xa. Ja wybrałam xq ze względu na wagę - mieszkam w bloku.
 
Tak zdecydowaliśmy się na XQ z tego względu że bardziej mi się podoba wizualnie, jest tańszy, nie wiem czemu ale dla mnie kubełkowe siedzisko jest plusem, do tego jest lżejszy. Mieszkam w domu ale jak mi przyjdzie wszędzie samej z wózkiem jeździć to wolę lżejszą wersję. Wg mnie bordowo-czarny jest śliczny! Ja zakochałam się w kolorze niebieskim ale jak przyjdzie co do czego to zobaczymy co kupię ;-)
Dziewczyny zazdroszczę, że macie już zakupione X-Landery :tak: Ja się doczekać nie mogę kiedy w końcu i my kupimy wózek :-)
Olcia a powiedz mi czy duża jest różnica między kupnem wózka w sklepie a na Allegro?? Sprawdzaliście koszty zakupu przez internet?? Nie wiem na jaką cenę mam się nastawiać.
Wyczytałam w internecie że XQ z 2010 ma mieć zwykłe siedzisko nie kubełkowe oraz przekładane w dwie strony - jak jest w przypadku tego wózka, który kupiliście??
 
Ostatnia edycja:
wiolcia jeśli chodzi o cenę to dostaliśmy lepszą niż na allegro, ale to dlatego, że to była ostatnia sztuka ze starej kolorystyki. Kupilismy za 1100 zł (bez fotelika). Wcześniejsza cena tego wózeczka w tym sklepie to 1520 (czyli wyższa niż na allegro). Ja byłam nastawiona na zakup przez allegro, ale skoro trafiła się okazja to wiadomo...
Z tego, co ja wiem siedzisko ma być nadal kubełkowe, ale faktycznie przekładane. To nasze niestety nie jest:(
I jeszcze kwestia ceny. Nowa kolekcja to koszt w Internecie około 2100 (chyba już z fotelikiem),a w sklepach podejrzewam, że jeszcze trochę drożej.
 
Ooo to wam się naprawdę super oferta trafiła. Szczerze to jak mam wybierac między modelem 2010 za taką cenę a modelem 2009 to zdecydowanie wolę starszą wersję. Faktycznie dziwi mnie to, że XQ i XA mają tą samą cenę... rozumiem że nowy model to i wyższa cena ale przesadzają strasznie. Ja szukam okazji bez fotelika, bo fotelik kupujemy Maxi Cosi Citi. Wezmę z ciebie przyklad poszukam hurtowni wózków w okolicach i zrobię małe tournee po hurtowniach:) Po twoich postach jestem tym bardziej nastawiona na ten model i już się zakupu doczekać nie mogę :D
 
reklama
olcia fajnie że wózeczek kupiony :) i za przystępną cenę. Xlanderki są śliczne

missiiss1301 kombinezonik fajniutki :) Uwielbiam uszka
 
Do góry