reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

Kolejny etap zakupów za mną. Co prawda robię małe kroczki, ale zawsze bliżej do gotowej wyprawki;) Kupiłam pieluchy tetrowe majtki poporodowe, wkładki laktacyjne (drugie opakowanie, bo pierwsze pewnie mi się skończy do porodu) i jedną koszulkę z kopertowym zapięciem i wywijanymi rękawkami. Kiedy moja mama zobaczyła koszulkę, stwierdziła, że mogłam kupić od razu dwie. Chyba w końcu moje zakupy dla dziecka zaczynają się jej podobać;) , bo wcześniej wszystko było na nie. Mój mąż, kiedy zobaczył pieluchy tetrowe, spytał po co. Przecież mam już jednorazówki. Trzeba było go uświadomić;)
 
reklama
Wpadłam dziś "na sekundę" do szmateksu hehe :) wyszłam szczęśliwa po godzinie:D

Oto moje dzisiejsze powody do radości:

DSC06016.jpgDSC06021.jpg

i poniżej dla dziewczynki - córy mojej siostry ciotecznej która jeżeli właśnie się nie rodzi to napewno pokaże się na świecie w przeciągu najbliższych dni:)

DSC06022.jpg

Kurcze było tyle super rzeczy a moje zasoby w portfelu ograniczone:/ wydałam 32 zł ale jakbym miała więcej, to na pewno bym więcej wydała:D
 
Piękne ciuszki, widać że zadbane. Ja też się lubuję w lumpeksach i ciuszków dla Hani nie kupuję w żadnych innych sklepach bo po prostu się nie opłaca.
Na allegro też buszuję i kupuję używane.
Wczoraj kupiłam jeszcze czapeczkę na zimę za 9 zł, a w Ascocie były od 27 zł i to bardziej jesienne.
1222552238.jpg

z allegrowych połowów, udało mi się kupić kombinezonik za 19 zł (na zdjęciu nie widać ale ma narysowanego króliczka na przedzie i z tyłu jest tył królika)
1209751464.jpg

12097514642.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam dziś "na sekundę" do szmateksu hehe :) wyszłam szczęśliwa po godzinie:D

Oto moje dzisiejsze powody do radości:

Zobacz załącznik 282740Zobacz załącznik 282742

i poniżej dla dziewczynki - córy mojej siostry ciotecznej która jeżeli właśnie się nie rodzi to napewno pokaże się na świecie w przeciągu najbliższych dni:)

Zobacz załącznik 282741

Kurcze było tyle super rzeczy a moje zasoby w portfelu ograniczone:/ wydałam 32 zł ale jakbym miała więcej, to na pewno bym więcej wydała:D

Piękne ciuszki, widać że zadbane. Ja też się lubuję w lumpeksach i ciuszków dla Hani nie kupuję w żadnych innych sklepach bo po prostu się nie opłaca.
Na allegro też buszuję i kupuję używane.
Wczoraj kupiłam jeszcze czapeczkę na zimę za 9 zł, a w Ascocie były od 27 zł i to bardziej jesienne.
1222552238.jpg

z allegrowych połowów, udało mi się kupić kombinezonik za 19 zł (na zdjęciu nie widać ale ma narysowanego króliczka na przedzie i z tyłu jest tył królika)
1209751464.jpg

12097514642.jpg

Super ciuszki zakupiłyście :)
 
ewwe - slicznosci, szczegolnie ten brazowy komplecik :)

ja tez uwielbiam lumpeksy, ale sa one niebezpieczne ... niby wszystko po 5-6 zl, a potem jak przychodzi do placenia, to 30 zl zawsze albo i wiecej ;) ja wybieram sie w srode, bo ma byc u nas dostawa damskich jesiennych i ide na lowy - moze jakis gruby sweter albo ponczo uda mi sie wylowic ...
 
Ewwe super ciuszki!:-)
Mi mama z siostrą porobiły zakupy i postaram się dziś porobić foto i wstawię:-) Ale u nas niestety nawet na ciuchach jak jest coś fajnego to cena niezbyt atrakcyjna.

Tak z innej beczki. Pytałam na głównym i nie wiem czy przeoczyłam Waszą odpowiedź czy cuś;) Ale jak pierzecie te ciuszki? W jakiej temperaturze? Bo że proszek dla maluszków to wiem;)- hih czyli nie za wiele wiem;)
Z góry dzięki za odpowiedź:)
 
ewwe fajnusie ubranka zakupiłaś:-):-) a ten bezrękawnik jest the best;-)
Ha-NN-aH urocza czapeczka i kombinezonik:tak::tak::tak:

My zamówiliśmy łóżeczko turystyczne tak jak na początku chciałam o takie :
KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE 2 POZIOMY + GRATISY (1217720618) - Aukcje internetowe Allegro
z nadrukiem pieska bez żadnych bajerów bo to jest dla mnie zbędne :rofl2: a jest to co chciałam czyli otwierany bok i dwie wysokości położenia dna:tak:
Baldachim i karuzelę z zabawkami mam po Ami więc cóż wiecej potrzeba:rofl2:
 
Ewwe super ciuszki!:-)
Mi mama z siostrą porobiły zakupy i postaram się dziś porobić foto i wstawię:-) Ale u nas niestety nawet na ciuchach jak jest coś fajnego to cena niezbyt atrakcyjna.

Tak z innej beczki. Pytałam na głównym i nie wiem czy przeoczyłam Waszą odpowiedź czy cuś;) Ale jak pierzecie te ciuszki? W jakiej temperaturze? Bo że proszek dla maluszków to wiem;)- hih czyli nie za wiele wiem;)
Z góry dzięki za odpowiedź:)
ja piorę w 40stopniach bo na metkach tak jest zalecone a w wyższej mogły by ulec zniszczeniu:zawstydzona/y: no ale jak ewentualne bakterie nie zgina podczas prania to zginął podczas prasowania:rofl2:
 
reklama
Elena ja wsio piorę w 60;) ciuszki malutkie tez bede w tylu prała a pieluchy tetrowe zawsze w 90 na gotowanie. Nimi wyciera sie usteczka, bużkę więc muszą być cacy:)

ewwe śliczne ciuszki,:))) tak się zastanawiam gdzie u mnie jest jakiś lumpek ale nie ma chyba nic w pobliżu:(

Hannah śliczna czapusia i kombinezonik:) ww Askocie juz przestałam kupować bo tam byle co cene ma z kosmosu a te rzeczy średni fajne są:/
a jeżdzisz może w niedzielę na plac pod młyn? tam mają babki na kilku sstoiskach prawdziwe perełki:)
ja coś ostanio przystopowałam z zakupami...
 
Do góry