reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko dla maleństwa

Dzięki :) Bo właśnie te smoczki mnie intrygowały - strasznie ich dużo i każdy ma inną profesjonalną nazwę ;)
Czyli jak kupię butelkę ze smoczkiem dla noworodka to będzie ok. No to fajnie, bo to nie jest duży koszt :)

ps. Proszę o kciuki, bo licytuję właśnie fajny zestaw ubranek ze śpiworkiem. Jeszcze godzina i jak mnie ktoś przebije, to będę gryźć :)
 
reklama
Ja używałam smoczka aventa i teraz też mam taki zamiar.:tak: Ten najbardziej płaski oczywiście:tak:. Dziecko przyzwyczaja się do kształtu smoczka. W trakcie ząbkowania potrafi masę smoczków przegryźć:szok: i trzeba kupować nowe, a tommee jest chyba dosyć drogą firmą...?
 
Nie analizowałam cen tych produktów:no:. Obiło mi się o uszy, że ta firma droga jest, dlatego pytam.

Przypomniało mi się jak znajoma miała problemy z dzieckiem, z kolkami(karmiony sztucznie). Po zakupie butelek dr. brown czy jakoś tak(forsiasta dziewczyna):tak: jak ręką odjął:szok::tak::tak::tak:!!! Także jeśli kogoś stać...
 
Krolcia - te butelki antykolkowe dr brown's wcale nie są tak tragicznie drogie (przynajmniej na allegro) - kosztują tyle co inne, np tommee tippee, czyli ok. 25-30 zł. A skoro działają, to warto zainwestowac;-)
 
ewa86 I jak tam udało się kupić ciuszki?Pochwal się tymi cudeńkami :)

Buuu... Przelicytowali mnie...:(
Ale w sumie to było w tym zestawie dużo polarów, więc jakoś strasznie nie płaczę. Zależało mi głównie na kombinezonie, który był w składzie, ale poszukam innego.
Mam już dużo body bawełnianych, więc bielizna jest. Jutro chyba się wybiorę do ciucharni, to poszukam pajaców i kaftaników :) Chociaż Mąż usiłuje mi zakazać, bo twierdzi, że jestem w stanie wskazującym na przeziębienie - bo jest mi cieplej niż jemu, a to naprawdę dziwne ;)

***
A co to znaczy - smoczek uspokajacz?:) I jakie są inne?:) Te do butelek też są różne? Kurcze, zielona jestem...
 
a mnie przyszedł dziś kocyk z all, narzekałyście na ten polar, ale ten kocyk bardzo milutki i fajny, wypiorę go i zobaczę jak się trzyma jakość,

A co to znaczy - smoczek uspokajacz?:) I jakie są inne?:) Te do butelek też są różne? Kurcze, zielona jestem...

są smoczki uspakajające i dynamiczne, nie wiem czym się różnią, są silikonowe i kauczukowe, anatomiczne i inne, mnie ta ilość rodzajów rozwala, ktoś napisał tu, że najlepiej kupić kilka i zobaczyć, który dziecko przyjmie jeśli będzie dzieckiem smoczkowym,
ja kupię uspokajający silikonowy i kauczukowy, te dynamiczne nie wiem kiedy i do czego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry