reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko co zwiazane z porodem jest tutaj :-)

Teraz to bede przed terminem pic olej rycynowy,pic napar z lisci malin jak zdobede i wogole stane na glowie zeby tylko akcja porodowa rozpoczeal sie zupelnie naturalnie czego i wam zycze:)
 
reklama
Moze i moj porod nie byl lekki i pod czas mowilam ze juz nie mam sily ze nie dam rady ze mam dosc to jak tylko urodzilo sie dziecko nie przyszlo mi do glowy nawet myslec ze juz nigdy wiecej.Wszystko da sie przezyc i jestem dumna z siebie ze mi sie udalo urodzic naturalnie bez obrazy dla rodzacych z roznych przyczyn przez CC.
 
Każda z nas przeżywa ból inaczej ale dziewczyny uwieżcie mi ...to wszystko mija po sekundzie jak sie dotknie swoje dziecko ....wogóle juz o tym sie nie pamieta.
Az dziw bierze że tak nas kobiety skonstruowano ...to tak jakby ktos po wyciagnieciu dziecka nagle skasował ten ból z naszej pamięci .
 
No pewnie ze nic strasznego bo mimo wszystko to jest super przezycie uwiecxone spotkaniem z naszymi malenstwami:tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
a ja juz nie chce myslec o tym bo nie ma sensu.... poprostu trzeba isc odwalic super robote i miec kochane dzieciatko zreszta odwiedzilam dzis xznajoma ktora urodzila tydzien temu i jak zobaczylam ta kruszynke to juz sie nie moge doczekac kiedy i ja urodze... to taka mala kruszynka...a dowiedzialam sie ze przez draznienie sutkow moze dojsc do porodu wczesniejszego tylko hehehe nie przez meza tylko przez stanik czy ubranie lub jeszcze cos innego....:-D:-D:-D:-D:-D
 
A to fakt, ponoć stosunek może przyspieszyć poród, bo rozkurczają się mięśnie czy jakoś tak.;-)
Dziewczyny, czy Wy planujecie poród ze znieczuleniem?? Bo ja od początku myślałam, że napewno, a teraz się zastanawiam, bo ponoć jak jest znieczulenie, to częściej nacina się krocze...
 
reklama
Do góry