reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hej
India na tatuaż idę w piątek o 16 :) będzie na ręku i takie coś
1501665701-aaaaaa.jpeg


Dziubku przykro mi że przyszla @ Ale tak jak dziewczyny piszą prędzej czy później doczekasz się swojego skarbu ( też mam 32 lata )

Życiowa jak Twój Tymek raczkuje i siada już sam ? ( a pytam bo tylko dzień różnicy między Zuzia a Tymkiem ) moja siada już z każdej pozycji i się czołga ustanie na kolanach ale jednak kładzie się po chwili na brzuszek i jak żołnierz daje. Jak tam Marysia dalej na wczasach u dziadków?

Dora może to przejściowe ta niechęć do wózka. U nas w samochodzie jest bunt :) chociaż do wózka też włożyć się nie da bez chrupka w raczce to nie ma szans. :)



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzwoneczku, identyczny chcesz?
U nas dziewczyna w sklepie ma taki sam tylko bez slowa life


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
No właśnie nie wiem czy zrobi mi identyczny bo już komuś robił taki a koleżanka mówiła że on takich samych nie robi więc nie wiem może będzie trzeba coś zmienić. A Ty masz zdjęcie jaki będziesz robić?
Jak Ada już pewnie staje przy meblach ? Lęk separacyjny już minął?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba wiekszosc tatuatorow jest przeciw powielaniu takich samych wzorow.
Ja nie mam jeszcze, bo mi w dzien robienia bedzie robila projekt, ale chce lapacza snow w wersji zmodernizowanej. Zaczelam sie nad czyms innym zastanawiac jeszcze, ale ten lapacz to moj pierwszy pomysl byl i stwierdzilam, ze bede sie tego trzymac

Ada staje przy meblach, raczkuje po calym mieszkaniu. Lek jej minal, chociaz na inne osoby nie reaguje usmiechem, trzeba ja przekonac ;-) no i wieczorem jak sie obudzi to tylko ja ja moge uspokoic


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Teraz trzeba mieć oczy do okola głowy ja swojej też na chwilę nie mogę zostawić bo dojdzie wszędzie. Wszystkie szuflady otwiera a jak zacznie wstawać to dopiero będzie :) a taki nerwus maly jak czegoś nie pozwolę to jest koniec świata :)


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O i u nas tak samo- jak cos zabiore to zlosc od razu!
Zaczelo sie bieganie za Ada, bo a to kable, a to czyjes klapki, a to klocki Radka.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry