reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Violka, koło straży? To głośno miałaś! Ale coś się działo ;) Ja mieszkam jakieś... eee.. nie wiem ile, 60 metrów? 100? nie mam orientacji metrowej ;D od torów. Jak pociąg jedzie to herbata w szklance się trzęsie i w ogóle ;D
Niech CI się małpka kończy to pobaraszkujesz w Walentynki ;D

MałaMi, super paznokcie! Naturalne Twoje czy przedłużana hybrydka? Ile za takie płacisz, że tak się ciekawsko zapytam?

Hmm, ciekawe z tymi piersiczkami... Właśnie mnie tak jak Minke, nigdy nie bolały i nie wiem jak to jest, a teraz jestem przed owulką jakieś 8-9 dni, o ile piczka jedna w ogóle będzie, tak ... nie bolą, ale czuję, że mam cyce! Jakby mrowią, troche pieką, coś mnie zakuje od boku, ciągnie od pachwiny.. Dziwactwa takie, ale jak dotykam to nie bolą. I właśnie się boję, że pierdolona za przeproszeniem prolaktyna daje znać. Na szczęście coraz bliżej do 16.02 i wizyty u gina. Ufufufuf.

Dzwoneczku, to dobrze, że wracasz niedługo do Polski, lepiej CI będzie dbać o siebie i ciążę tutaj w kraju niż tam. Akurat rzeczywiście, Polska jaka jest taka jest, ale jak człowiekowi zależy i chce się badać i leczyć, to może. Z tym, że druga strona medalu to to, że pieniążków na to potrzeba, ale to już inna kwestiaa!
 
reklama
Mi brat przyniosl wiejska kielbaske mniammm:D
Wiecie coo, wczoraj sie natknelam w internecie na jakiejs stronce ze sa ponoc szczepionki dla malych dziewczynek przeciwko rakowi szyjki macicy...
 
Kurczak z makaronem ryżowym :)
 

Załączniki

  • 1455194884435.jpg
    1455194884435.jpg
    60,5 KB · Wyświetleń: 25
Ania H moje naturalne i zelem robione. Nie płacę nic bo to bratowa mi robi tzn uczy się na nas bo będzie zakładać firme. A tak u nas to 80 w gore trzeba zapłacić a uWas jak z cenami?
 
To dochodowy biznesik! I Tobie się trafi w rodzinie stylistka paznokci, więc samo dobro ;D
U nas też, 50-80 wzwyż, ale mnie robi dziewczyna u mnie niedaleko, mega śliczne, NICZYM nie odstaje od tych robionych w salonach, ba, nawet są wytrwalsze, nie odpadają (jesli są przedłużane jak moje), a bierze 35 zł, chyba, że french przedłużany to 40. A hybrydę żelowaą bez przedłużania za 25. I do tego mega sympatyczna, więc te godzinki spędzone przy robieniu miło płyną ;)
 
AniaH no niby dobrze:) ale czytalam ze duzo matek jednak boi sie szczepic.
U mnie hybrydy u poczatkujacej dziewczyny za 30 zl, a tak normalnie to jakies 50zl. Zele drizej do 70 zl:)
 
reklama
Do góry