reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

to ja jestem jeszcze lepsza bo dopiero idę pralkę załadowac :-D
dzieci do jutra nie mam są u babci ja muszę jeszcze dużo rzeczy zrobic poprac posprzątac ,zakupy zrobic mam nadzieję ze ze wszystkim się wyrobie:tak:
dziś jechałam z Rybnika i o mało co nie miałam wypadku i to jeszcze z mojej winy:wściekła/y:bo wymusiłam pierwszeństwo dobrze że koleś się zatrzymał a było to auto dostawcze zaraz zatrzymałam się z boku bo spanikowałam facet widząc że stanełam podjechał i tez się zatrzymał i przyszedł coś mówił że mam uważnie patrzec na znaki że jemu by się nic nie stało ale jak by nie zachamował to mogło by byc gorzej .......jechałam drogą i ryczałam z tego wszystkiego....
Donuś a co to za telefoniczny adoratoor???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello

Moje dzieci własnie spią:szok: przez wizyte Lili się rozregulowały i snu widocznie im brakuje, ale już pojechała do domu.
Ciemne chmury wisza nad nami, parno, duszno, bezwietrznie, padac pewnie nie będzie bo są za wysoko.
 
Witam już z domu.



Żadna niespodzianka, pisałam w maju, że jedziemy do Bielska:



Ale ze strony Doti nie było dalej odzewu :sorry:


Kurcze, no żeby to! Majandra, no to zawaliłam, rozumiem, że już w Bielsku Cię nie ma :-( Przykro mi, rzadko tutaj zaglądam i mi to umknęło :-( Do mnie to trzeba najlepiej na telefon, bo inaczej, to nie koduję ;-( Przepraszam, że tak wyszło.
Następnym razem jak ktoś będzie się wybierał w okolice, napiszcie mi proszę jakiegoś smsa (powinien być numer na zamkniętym chyba) albo PM wcześniej...

A tak poza tym, gdzie byłaś w BB? co porabiałaś?
 
Widzisz, Doti, a ja myślałam, że po prostu nie chcesz się ze mną spotkać :zawstydzona/y: Byliśmy u siostry męża od piątku do poniedziałku. Pogoda była kiepska, więc głównie siedzieliśmy w domu lub w Figloparku (kojarzysz gdzie to jest?). Fajne miejsce. Maciuś się wyszalał.
 
Nie, skąd, bardzo chciałam się spotkać, tylko od razu się nie umówiłyśmy i potem o tym zapomniałam.
Tak, kojarzę (chociaż tych placów zabaw to u nas na pęczki, ale pewnie w tym naprzeciwko Aldi?) W której części Bielska byłaś? Ja jestem w Wapienicy, to już obrzeża. Ale skoro tutaj masz rodzinę, to jest szansa, że pojawisz się znowu. :-)
 
Tak, Doti, na przeciwko Aldi. A byliśmy na ulicy Piastów Śląskich. Bardzo mi się Bielsko spodobało, szczególnie okolice gór. Byliśmy na spacerze przy lotnisku sportowym i weszliśmy na tę górę, gdzie jest ten duży metalowy krzyż przy trzech lipkach. Szkoda tylko, że to tak daleko. Maciuś niestety dawał troszkę w drodze popalić, dlatego pewnie za często nie będziemy tam jeździć. Ale następnym razem lepiej się umówimy,ok? :-p
 
Ostatnia edycja:
Koniecznie się lepiej umówimy, ale to już lepiej telefonicznie ;-) Ja mieszkam stosunkowo niedaleko lotniska. Też lubię to miasto, a najbardziej okolice :-) Dobrze się tutaj mieszka.
 
Witamy się z Władysławowa czyli ja i Monia oczywiście:-) pogoda dopisuje i zesmażyłyśmy się już na maksa, wieczorki oczywiście przy browarku. Jest super pozdrawiamy:-) a Wy coś tu piszcie bo nie ma co nadrabiać, a my rośniemy w piorka myśląc że BB bez nas nie może żyć:-) Buziaki!:-)
 
reklama
Do góry