reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

no to chociaż jedna przyznała się bez bicia:-p:-D my dziś dzionek miałysmy do niczego:crazy: przynajmniej początek bo wybrałyśmy się do portu i złapała nas wichura i deszcz:wściekła/y: ale na szczęście później się rozpogodziło i wybrałyśmy się na plażę na zachód słońca:-) jutro ma być lepsza pogoda więc mamy zamiar smażyć się dalej;-) pozdrawiamy:-):happy:
 
reklama
Witam widzę że jak nasze gaduły na wakacjach to tutaj pustki

Opis spotkania na zamkniętym.

Aga
a jak mówiłam że ciągle chodzicie na wesela to mówiłaś że juz długo nie byliście ;-);-) a tu proszę będziesz się bawić tydzień przede mną.
Pozdrowienia dla naszej tancerki Majeczki:-)

Anecia jak tam dzisiaj plażowanie? ja nie dotarłam bo mój I był w pracy ale bardzo dziękuję za wczoraj było super jeszcze raz się z Wami zobaczyć Monia Wam również dziękuję za ciekawy wieczór i nowe danie na grillowanie .
Ściskam mocno.
 
witam i ja


juz w miare odpoczelam po podrozy, choc nie moglam w domu spac:-D:-D

teraz jestem w trkcie sprzatania, prania itp itd

ale dzis goraco!

fajowe mielismy wakacje! odpoczelam psychicznie od wszelkich problemow. fajnie nam sie mieszkalo, pogoda nie zawsze byla jak marzenie, ale nie trzeba narzekac. kurcze, tylko apetyt mialam wilczy i ciagle sie objadalalm!!!!
 
Hejka

I nie mam co na te weselu ubrać............... no i prawdopodobnie wakacje w górach poszły w zapomnienie :-:)-(-(

Donuś dziś w pracy już?
 
witam


tak, Agus, niestety w pracy. ogarnac mi sie bylo trudno, bo jakas jeszcze rozkojarzona po urlopie bylam. a najgorzej, ze w srode E juz idzie na urlop i ja ja musze zastepowac, a nieanwidze tego!!!!!!!!!


rano bylo upalnie, wyneglizowalam sie do pracy, aby sie pochwalic opalenizna:zawstydzona/y:, a tu pogoda sie zmienila i szybko szlam z pracy, zeby uciec przed deszczem:-D

nie mam kiedy skosic trawy, bo ciagle po poludniu pada, a rosnie jak wsciekla!

4 prania po wczasaxch juz zrobione, dzis wstawie jeszcze jedno. a potem...prasowanie:-(

niunka od wczoraj wieczorem u babci. odbiore ja dopeiro jutro. alez mi smutno za tym malutkim galganem!

Justka, jak w pracy? masz juz umowe?

Majandra i co? szukasz nowej pracy?

kobietki, co u was? odezwijcie sie...
 
A u mnie dolina takaze nie chce mi sie pisac nawet... 15 mialam dostac umowe,a 13 po 2,5 tygodniu czarowania gosciu powiedzial mi,ze zamiast pracownika na etat woli wziasc sobie 3 stazystow z UP. No i tak tez zrobil. Tylko po co mi nadzieje robil skoro razem ze mna przyszla 1 stazystka, a o 2 kolejnych byla mowa od poczatku i przyszli po kilku dniach:wściekła/y:
 
Witam witam wpadłam jak po ogień przeczytałam co u Was i chciałam Wam zyczyć dobrej nocki
PS mam lenia nic mi się nie chce z urlopem kiepsko tyle mamy pracy że ledwo się wyrabiam w 8 godzin a ja już chcę odpocząć .

Monia ta ma sobie dobrze jeszcze się "urlopuje" zazdroszczę ale tak pozytywnie :-)

Aga z urlopu nici dlaczego? przez to wesele? chodzi o wydatki? Czy jakieś inne problemy?Kiedy miał być ten Wasz urlop? Ja myślałam że Wy już zaliczkę za noclegi zapłaciliście.

Donkat bo po urlolpie tak jest że przydałoby się ze dwa dni na "odpoczynek" bo to pranie , prasowanie i jeszcze przydałoby się odpocząć:-):-p
 
Justa co za h**:wściekła/y:

Witam witam wpadłam jak po ogień przeczytałam co u Was i chciałam Wam zyczyć dobrej nocki
PS mam lenia nic mi się nie chce z urlopem kiepsko tyle mamy pracy że ledwo się wyrabiam w 8 godzin a ja już chcę odpocząć .

Monia ta ma sobie dobrze jeszcze się "urlopuje" zazdroszczę ale tak pozytywnie :-)

Aga z urlopu nici dlaczego? przez to wesele? chodzi o wydatki? Czy jakieś inne problemy?Kiedy miał być ten Wasz urlop? Ja myślałam że Wy już zaliczkę za noclegi zapłaciliście.

Donkat bo po urlolpie tak jest że przydałoby się ze dwa dni na "odpoczynek" bo to pranie , prasowanie i jeszcze przydałoby się odpocząć:-):-p

dokładnie chodzi o kasę :-:)-:)-(a zaliczki nie wpłacalismy, bo do dziś na 100% nie wiedzilismy kiedy J będzie miał dokładnie urlop.
 
reklama
Witam się i ja nareszcie:-) jakoś po tym urlopie nie mogę się zorganizować na nowo:baffled: wczoraj oczywiście działka i dziś znów się wybieram bo zarosło wszystko i od groma roboty:wściekła/y: ja na szczęście jeszcze do środy mam urlop więc jakoś się ogarnę przed pójściem do pracy;-) zdjęć narazie nie wrzucę, bo mi wykakuje , że mam za mało wolnego mejsca na dysku:wściekła/y: więc zagonię M wieczorem żeby trochę w kompie posprzątał;-)
Aga szkoda, ze urlop nie wypalił bo już się nastawiłam na kolejne spotkanie:-(
Justa współczuje:-( normalnie zabić tylko dziada:wściekła/y:
 
Do góry