reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam

ja tak szybciutko z pracy...

Justka, noz ku***, co za palant! to jest jak wziecie psa ze schroniska i za kilka dni wyrzucenie na ulice!!
a nie mozesz mu cos teraz na zlosc zrobic, np. gdzies doniesc, ze "na czarno" pracowalas?
 
reklama
A u mnie dolina takaze nie chce mi sie pisac nawet... 15 mialam dostac umowe,a 13 po 2,5 tygodniu czarowania gosciu powiedzial mi,ze zamiast pracownika na etat woli wziasc sobie 3 stazystow z UP. No i tak tez zrobil. Tylko po co mi nadzieje robil skoro razem ze mna przyszla 1 stazystka, a o 2 kolejnych byla mowa od poczatku i przyszli po kilku dniach:wściekła/y:

Dopiero doczytałam kurcze ale lipa :(
A z tym skarżeniem się w PIP-e to nie radzę bo jak się rozejdzie wieść to nikt nie będzie Cię chciał przyjąć a nigdy nie wiadomo gdzie ma znajomych "szanowny pan szef" .
Justyna a zapytałaś go chociaż co zrobiłaś nie tak ??? Powinien jakoś argumentować taka decyzję .
 
Monia witaj:-)
Ja niedawno wróciłam z działki;-) wszystko poplwione tylko truskawki zostały do oporządzenia:baffled: ale za cholerę nie chce mi się ich robić:sorry2: ale nie ma siły jeśli będzie jutro pogoda to się z nimi zmierze;-) a w nagrodę zjem sobie kociołek Moniowy:-)
 
no dobra przydała by się jakas relacja ze spotkania i ogólnie całego pobytu we Władku. Gdyby nie towarzystwo na pewno nie było by tak zajebiście:tak::-)Sobotnie spotkanie super Agulka,DOnkat miło było was poznac w Realu:-)Donkat szkoda tylko że mimo że tak blisko siebie spędzaliśmy wakacje to nie było okazji do jeszcze jakiegos spotkanka.
Aneta cały tydzień z Wami był rewelacyjny, było extra szkoda że tak szybko zleciał ......ja chcę z powrotem nad morze......
Nuśka ja również dziękuję za miły wieczór i ten sobotni i ten piątkowy bo było na prawdę milutko:-)
foto relacja na pewno będzie bo zdjęc mam mnóstwo ale dopiero jak sie jakoś ogarnę i wrócę do rzeczywistości;-)
 
Monia witam witamy :) .......... to co zaczynamy odliczać do kolejnego urlopu zostało jeszcze tylko 12 miesięcy i widzimy się znowu :):-)

Anecia
ja Ciebie podziwiam za zamiłowanie do ogródka bo ja nie cierpię "robić w ziemi" ale rzodkieweczki były pyszne ,
 
Witam.

Donkat, szukam pracy, ale na razie tylko z prasą w ręku. Kilka cv wysłałam i na razie cisza. Mam bardzo mało wolnego do końca miesiąca, więc nawet nie mam kiedy pojeździć i sama się za pracą porozglądać.

Justa, szkoda, wielka szkoda.
 
Monia kociołek będzie jutro w nagrodę jak obrobię truskawki;-) tylko bojam się, że bez wsparcia Twojego D to lipa z niego będzie;-):-) ja też bardzo Ci dziękuję za super urlop w miłym gronie:-) mam nadzieję, że na przyszły rok znów nam się uda zgrać i spędzimy razem tydzień bo było extra i już za Wami tęsknimy:-(
Nusia Tobie chyba też nie podziękowałam za 2 miłe spotkania:-) za Wami tęsknimy, a dziadek wogóle chodzi i pluje sobie w brodę, że odpuścił:-( a co do mojego zamiłowania do działki to tak nie podziwiaj bo robię bo muszę skoro ktoś wcześniej mi przestrzeń zagospodarował to już muszę z tym borykać się do końca sezonu;-) choć nie powiem bo dziś wcinaliśmy pierwsze pomidory i ogórki z krzaczka i mniam mniam były:-)
 
reklama
Anetka pewnie,ze swoje jest smaczniejsze. Ja tam bardzo lubie ryc w ziemi.

Co to za tajemniczy kociolek??

Co do podpieprzenia goscia to nawet nie przeszlo mi przez mysl,ja nie z tych ludzi. A argumentowal wlasnie tym,ze mysi ograniczyc koszty bo nowy sklep, bo remont na hurtowni wiec przemyslal wszystko i korzystniej jest dla niego zatrudnic stazystow niz pracownika na umowe.

Monia ciesze sie,ze juz jestes:-)

Babcie S wczoraj pogotowie zabralo (to co ma raka i nie chciala sie leczyc) no i dzisiaj zwolala synow zeby sie zegnac,a jutro umrze, a w sobote ma byc pochowana. Tak powiedziala,ale kiepsko musi byc bo tescie jechali o 18,a wrocili po 22. Nie wiem nic,bo juz nie szlam do nich.

I jutro Janusz ma wycinany woreczek zolciowy.
 
Do góry