reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Majandra, odpoczelas?


ale lunelo! jak oberwanie chmury. bylo slonce, nagle zaczela mnie bolec glowa i chwila moment, a sie zachmurzylo i zaczelo lac. teraz znowu sie przejasnia-bedzie to czlowiek zdrowy?
druga kawe pije, co mi sie baaaardzo rzaaadko zdarza
 
Ze co? Ze za malo napisalam?? Zostaje w Trzemesznie bede tzw. skoczkiem czyli jesli na któryms z 2 sklepow dziweczyna potrzebuje wolne, ja jade na zastepstwo. Bede wtedy miala jakis zwrot za paliwo lub jakies auto z firmy tym mam sie nie martwic. Umowa od 15 zaczynam od najnizszej + premia. Poza sezonem premia mniejsza lub sama podstawa. Ogolnie jest fajniebo ludzie sa mlodzi i bardzo chetni do pomocy, bez roznicy,czy to dziewczyna ze sklepu,czy chlopak z magazynu
 
Witam się wreszcie:-) jakaś ostatnio zalatana jestem i wogóle żyje już wyjazdem:-) ale żeby nie było cukierkowo przez swoją głupote załatwiłam sobie nogę mam jakieś zapaleniae mięśni w stopie dziś już lepiej ale wczoraj praktycznie rano nie mogłam stanąć na lewą nogę:wściekła/y: w efekcie mam zakaz noszenia obcasów, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo pojechałam wczoraj z M do galerii i kupił mi adidaski;-):-) wczoraj i jeszcze jutro mam za to dwie córeczki, bo znajomi nie mają co zrobić z olusią wiec zaproponowałam, że mogą ją dać do mnie;-) dziewczyny razem chodzą do przedszkola i wprost za sobą przepadają więc luzik:-)
Justa fajnie, że wszystko Ci się w pracy poukładało:-) i że jesteś zadowolona:-)
Monia jak Oleńka?
Aga sąsiadów nie zazdroszczę:no: że też zawsze jakaś zakała sie trafi:wściekła/y:
 
witam

u nas leje, leje, leje!!!!!!!!!!!

Justa, no teraz to juz wiem, o co chodzi

Aneta, to Natalka chodzi jeszcze do przedszkola? pewnie do jakiegos dyzurujacego?
 
Nie Donuś Tuska ma teraz miesięczną przerwę wakacyjną;-) dla tego mam chwilowo dwie córeczki;-) przesyłam ci trochę słoneczka od nas, bo dziś już u nas naprawdę pięknie:-)
 
aaaa, a ja zrozumialam, ze teraz chodza razem do przedszkola

dziekuje za slonko, moze do jutra dotrze, bo wg prognozy tak ma byc. dzis leje nieustannie caly dzien. jakiez sa zpaasy tej wody w niebie, to nie mam pojecia, bo w sumie to juz siodmy dzien tak pada z malymi przerwami tylko. ale kaluze przed firma mamy taaaaka ogromna, ze nie wiem,jak wyjdziemy.

ja mam dzis samochod u mechanika, wiec jestem na piechote-bbbrr!
 
dziewczyny dzięki że pytacie o Olusie no więc wszystko w porządku ,nic nie boli nic nie przeszkadza wszystko ładnie się goi nie musi byc ostrożniejsza jednym słowem wszystko OK
nie mam kiedy siąsc do kompa bo mamę i Olivię od niedzieli mam u siebie ale dzies wieczorem juz je odwożę
D haruje od rana do nocy biedny nawet nie ma kiedy odpocząc....jutro dzieci wyprowadzam na cały dzień do teściowej i z tego co się dowiedziałam to mają tam zostac na noc więc ja na spokojnie nas popakuję ,popiorę i posprzątam....
sorki że nikomu nie odpisuje
 
witajcie babeczki!11

u nas nawet sie pojawia slonko i wreszcie nie leje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

po pracy mam urwanie glowy, bo i zakupy i przeglad samochodu i ksiegowa.....

mam adoratora telefonicznego:-D

juz w polowie spakowalam nam graty i co? nie wiem gdzie to wszystko pomieszcze:eek:
 
reklama
Witam się i ja:-) moje dziewczyny szaleją na balkonie a ja ogarniam chałupe:tak: później wybieram się jeszcze na działkę;-)
Donuś Ty już popakowana, a ja dopiero pranie wieszam:-D
 
Do góry