reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam wieczorowo:-) Boże jak ja bym chciała wracać z pracy po 20:sorry2: jeszcze czas żeby z młodą trochę pobyć a tak zawsze lipa bo śpi:sorry2:
 
reklama
buuuuuuuuuuu ale mi dziś Mateusz dał popalic normalnie mały szatan byliśmy w kościele bo była msza z wujka D i musiałam w połowie mszy wyjśc a przed kościołem wcale nie był lepszy ...mówię mu
-uspokój się
a on do mnie
-to ty się uspokój
-będziesz miał w domu karę
-to ty będziesz miała karę
jak go wziełam na ręce bo uciekał to on na cały głos
-puśc mnie ,ała boli mnie ,puśc ała...........
normalnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

byłam tez z Olą u chirurga żeby prywatnie na miejscu podciąc więzidełko ale nic z tego lekarz stwierdził że się tego nie podejmie że mamy iśc zrobic to w szpitalu pod narkozą buuuuuuuuuuuuuuu
 
Cześć dziewczyny
Ja wpadam jak po ogień, żeby prosić Was o kciuki- dzisiaj o 15:45 mam rozmowę kwalifikacyjną wiec proszę o pozytywne myśli i fluidy:tak::tak:

pozdrawiam
 
Gagulec, trzymam kciuki!
ja również:tak:

a tak wogóle to witam pięknia pogoda wreszcie jest:-):-):-)pitoma już trochę jestem nie spię od 2.30 bo w nocy D wiózł mojego brata i bratową na lotnisko i przyjechali o 2.30 w nocy wypili na szybkiego kawę D ich zawiózł a ja stwierdziłam ze nie opłaca się iśc spac:cool2:i najpierw pooglądałam Tv a później wysprzątałam dom
 
Gagus oczywiście że trzymam kciuki a pisze językiem;-)
Monia ja bym padła na stojaco................ a przespałaś się choc trochę póxniej?

Jestem po rozmowie, zobaczymy co z tego wyjdzie, najpóxniej za 2 tygodnie ktoś juz ma pracowac.
 
Witam i ja:-) u nas też piękna pogoda więc ile się dało na dworze siedziałyśmy;-) Tuśka na placu zabaw upodobała sobie do zabawy synka ex mojego M i nie wiem dlaczego ale miałam jakąś blokade w mózgu i dziwnie się z tym czułam czyżby zastarzała zazdrość się odwezwała:dry::sorry2:
Gaguś i jak tam poszło?
Agula kciukasy zaciśnięte:tak:
Monia Ty jesteś szaolna kobito żeby po nocy sprzątać:-D
 
A my od rana w Mogilnie. Kiecka sie szyje. Na 17 bylam tylko na wyborach soltysa. Mamy soltyske. jutro ide do fryzjera pasemka sobie zrobic, mam nadzieje,ze nie urosna mi duzo do 4.

Gagulec i?? A to ma byc jakas nowa praca,czy w starym miejscu?
 
reklama
witam wieczorowo!

zla jestem, bo mialam ambitny plan na popoludnie i mi go zpesuto!!!!!!!!!

ciagle mi brakuje czasu!
 
Do góry