reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się w kolejny piękny słoneczny poranek:-) oczywiście z kawką;-) Marta na urlopie więc teraz będę co drugi dzień pracować:confused2: ale cóż kolejna ja jestem do urlopu;-)
Gaguś super!Pewnie, ze stabilizacja jest najważniejsza a nie takie ciagłe szarpanie się czy przedłużą czy nie, no i oczywiście kaska większa też się przyda;-) oby to był wreszcie jakiś przełom i wszystkie inne sprawy zaczęły się również u Ciebie układać po twojej myśli:tak:
Nuśka negocjacje udane;-) ale mam problem z tą kiecką bo chciałabym coś takiego co bym później jeszcze do pracy mogła np założyć a nic takiego mi się w oko wczoraj w galerii nie rzuciło:baffled: mierzyłam jedną i bardzo mi się podobała gorzej jak w niej wyglądałam:szok::-D a na domiar złego jeszcze się z M pochapałam bo sobie ubzdurał że mi kupi adidasy:szok: a ja tak często chodzę w sportowych butach że normalnie szok:-D i mam jeszcze całkiem dobre więc mu powiedziałam ze wolę żeby mi te 300zł dał a ja je spozytkuję na coś co mi sie naprawdę przyda;-) więc stwierdził że albo buty albo nic no i wojna gotowa;-) na szczęście wieczorem doszliśmy do kompromisu;-) oczywiście na moja korzyść bo jakżeby inaczej:-D
 
reklama
witam!

niby dobrze spalam, a cos od rana zaspana jestem

na dzis sie umowilam z pania rachmistrz. spisalyscie sie juz? ja chcialam przez net, ale mnie wstrzymalo na jendym pytaniu. a jestem wylosowana do ankiety reprezentacyjnej, wiec duuuzo pytan jest

wczoraj po przedszkolu niunka zaczela narzekac na brzuszek. juz sie balam, ze to cos powanego, ale w koncu troche ja przeczyscilo i dzis juz wszystko w porzadku.

bola mnie dlonie, bo sie wzielam za ogrodek. wymyslilam, ze dorobie 2 rabatki podwyzszone, a ze P nie ma i na sobote ma mnostwo roboty zaplanowanej to zaczelam sama

w sobote lece do pracy, jest szkolenie i mnie tez zaproponowano,ze moge przyjsc

Cześć dziewczyny
Dzieki za gratulacje, wierzcie mi jestem przeszczęśliwa- po ponad dwóch latach starań w końcu sie udało.


to jest pozytywny sygnal,ze jest szansa na prace bez wielkich znajomosci, mimoze po tak dlugim okresie zabiegania
 
Witaj, Donkat. Tak, już się spisałam - przez neta.

Maciuś wczorajszej nocy narzekał na ból brzuszka, przez moment się wystraszyłam, że może wyrostek, ale po jakiś 10 minutach zasnął i rano już ok. Nie wiem, co to było.
 
Majandra nie masz za co:no:;-) bo ja dobrze wioem że napisałaś to w formie żartobliwej i ja Ci w takowej też odpisałam;-):-D ale tak to jest jak się pisze a nie rozmawia twarzą w twarz i czasem wyłaxi, że coś któraś źle odczytała;-)
 
reklama
Czesc laseczki,
Czas mi leci ostatnio jak blyskawica.Ja dorabiam gdzie moge do tego
szykujemy sie do komuni i prawie codziennie sa proby w kosciele i egzamin.Ja obmyslam jak tu wszystko zorganizowac i pomiescic gosci chociaz za bardzo nie licze na wiele osob :baffled: ale w razie czego trzeba byc przygotowanym.
Majandra komunia 5 czerwca.

Dzisiaj niunka nie idzie do przedszkola bo mam fryzjera na 11(ciecie i kolor) A o 13 zapowiadaja burze :shocked2:Wiec sie dlugo nie polansuje z wlosami :baffled:
 
Do góry