reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

To zupełnie tak jak mi. Ja na nic nie mam czasu.
A jeszcze do tego obsesyjnie zaczynam marzyć o odpoczynku i dłuuugim i niezakłócanym śnie. :dry:
 
reklama
Mi też brakuje czasu. Termin mnie goni okropnie. Jestem już zmęczona i zła, bo tracę dużo czasu w bibliotece, a nieraz praktycznie z pustymi rękami wychodzę. Boję się, że nawet jakbym po nocach siedziała, to nie zdążę.
 
Majandra dasz radę:tak: ja w Ciebie wierzę i mocno zaciskam kciukasy:-)

Ale do grona złych też się przyłąnczam:wściekła/y: do M przylazł kolega i nie wie kiedy ma wyjść:wściekła/y: ja już wykąpana a on ma to w dupie zaraz zabieram się za pazury u nóg i jak skończę a on dalej będzie kwitł to go chyba wyproszę:sorry2: no i dotarło do mnie, że nie mam nic na poprawiny:szok: a kasą na extra wydatki teznie śmierdzę :no: i nie wiem co teraz:baffled: chyba przyjdzie mi przyłożyć się w sypialni co by jakiś gratis wyrwać;-):-D
 
Dzień dobry:-):-):-):-):-):-):-)
Mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-) tak, Justyna w moim starym miejscu pracy, ale już nie na zastępstwo, nie na umowe zlecenie tylko na normalna umowę o pracę- na początek na 3 miesiące, później dalej :-):-):-)
Jeju jak się cieszę:)
 
Witam,

cos mnie biodro dzis rwie-starzeje sie, czy co???????????

Ggaulec, ale super! gratuluje Ci z calego serca, bo troche rozumiem jak to jest, ze sie cche pracowac, a nie ma sie znajomosci

Anetka, to wlasnie mialas wczorj podobnego goscia do moich. a ja nie mam czasu na dlugie gosciny, bo obowiazkow od groma!

gapa dzis jestem, o wszystkim zapominam. jakos sie pozbierac nie moge
 
Dzień-dobry-wieczór


Majandra dasz radę:tak: ja w Ciebie wierzę i mocno zaciskam kciukasy:-)

Ale do grona złych też się przyłąnczam:wściekła/y: do M przylazł kolega i nie wie kiedy ma wyjść:wściekła/y: ja już wykąpana a on ma to w dupie zaraz zabieram się za pazury u nóg i jak skończę a on dalej będzie kwitł to go chyba wyproszę:sorry2: no i dotarło do mnie, że nie mam nic na poprawiny:szok: a kasą na extra wydatki teznie śmierdzę :no: i nie wiem co teraz:baffled: chyba przyjdzie mi przyłożyć się w sypialni co by jakiś gratis wyrwać;-):-D

JAk Ty po kąpieli pewnie w szlafroczu śmigasz po domu to się "kumplowi" nie dziwię że siedzi ;-):-D
A jak negocjacje w sprawie kiecki na poprawiny;-)

Dzień dobry:-):-):-):-):-):-):-)
Mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-) tak, Justyna w moim starym miejscu pracy, ale już nie na zastępstwo, nie na umowe zlecenie tylko na normalna umowę o pracę- na początek na 3 miesiące, później dalej :-):-):-)
Jeju jak się cieszę:)

Nareszcie Cię docenili super o tak się cieszę :-):-):-) A kasa lepsza czy ta sama?

Witam,

cos mnie biodro dzis rwie-starzeje sie, czy co???????????

Ten czas tak szybko leci że za chwilę jak dzieciaki dorosną to będziemy się wspierać co którą gdzie boli ....
Ostatnio była u mnie koleżanka i tak sobie "gadamy" że ją w kręgosłup boli a ja że mnie tak też z tej strony itd aż w końcu ona na mnie patrzy i zaczyna się śmiać ..........że czas zmienić temat bo o czym my będziemy gadać za 20 lat jak teraz na bóle limit wyczerpiemy

Jestem po rozmowie, zobaczymy co z tego wyjdzie, najpóxniej za 2 tygodnie ktoś juz ma pracowac.

Aga
trzymać kciuki ???? Jak wrażenia po rozmowie chciałabyś dostać tę pracę????Co obiecują?
 
buuuuuuuuuuu ale mi dziś Mateusz dał popalic normalnie mały szatan byliśmy w kościele bo była msza z wujka D i musiałam w połowie mszy wyjśc a przed kościołem wcale nie był lepszy ...mówię mu
-uspokój się
a on do mnie
-to ty się uspokój
-będziesz miał w domu karę
-to ty będziesz miała karę
jak go wziełam na ręce bo uciekał to on na cały głos
-puśc mnie ,ała boli mnie ,puśc ała...........
normalnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Nasz młody też pyskuje na szczęście w kościele jest spokój bo on juz jest przyzwyczajony że w kościele musi być spokój ale w domu jak mu coś nie pasuje to od razu ma tyle do powiedzenia że czasami trudno mi utrzymać powagę a czasami to już nie wiem jakie kary my dawać

ja również:tak:

a tak wogóle to witam pięknia pogoda wreszcie jest:-):-):-)pitoma już trochę jestem nie spię od 2.30 bo w nocy D wiózł mojego brata i bratową na lotnisko i przyjechali o 2.30 w nocy wypili na szybkiego kawę D ich zawiózł a ja stwierdziłam ze nie opłaca się iśc spac:cool2:i najpierw pooglądałam Tv a później wysprzątałam dom
Szalona o 2.30 nie opłacało się isc spać to o której Ty wstajesz rano codziennie????
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dzieki za gratulacje, wierzcie mi jestem przeszczęśliwa- po ponad dwóch latach starań w końcu sie udało. Co prawda z kasą nie ma szału, ale nie narzekam bo w sumie teraz przez 3 miesiące będę miał 200 zł więcej niż dotychczas, a po upływie 3 miesięcy mam mieć dodatkowo 250 zł do wypłaty- wiec nie ma tragedii choć kokosów tez nie, ale najważniejsze, ze praca i jakaś stabilizacja zaczyna się kreować.:-):-):-)
Pozdrawiam
papa
 
Do góry