reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

My już w domku:-) na dworze ślumpi deszcz i zrobiło się momentalnie okropnie zimno:wściekła/y: można oszaleć z tą pogodą:wściekła/y: wczoraj w krótkim rękawku a dziś ziomb:wściekła/y: laski jak to było z tą ospą? Tuśka widziala się z Szymkiem ostatnio w poniedziałek a jego wczoraj wysypało:sorry2: jest opcja, ze załapała?:baffled:

:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Aneta jesli Tuśka załapie to wysypu możesz spodziewac się ok za 2tyg od wysypania Szymka:tak:a może się okazac że nie załapie;-)ja 3albo 4 razy czekałam na ospę:-Di jak juz dostali to Mati dostał równe 2 tyg po Oli:tak:
 
Dzięki laski:-) tak właśnie coś mi świtało, ze to dziadostwo strasznie rozwleczone jest w czasie a my 11 czerwca idziemy na weselicho i wolałabym nie brać ze sobą salamandry plamistej:-D
 
witam poniedzialkowo!

chyba nawet pierwsza ;)

dzis nie ma K, wiec jestem sama w pracy na placu boju

kurcze, musze jednak skoczyc kupic niunce butki! te, co kupilam przez net, to jednak balerinki sa za duze. nawet jak wloze troche waty w czubek, to w calym bucie niunce noga lata. moze beda na pozniej, a jak nie to opchne, bo jeszcze nie uzywane sa.

Witam się w niedzielny poranek z pracy, ale za to w dobrym towarzystwie:-) bo dziś Tuśkę sobie przywiozłam;-) mam nadzieję, ze Aga mnie zmieni ok 11 i pojedziemy sobie do domku;-)

ooo, to goscie byli dzis podwojnie milo obslugiwani;-)

J a równiez mam spięcie z J od kilku dni, zaczeło sie od głupich spodni a teraz to już wszystkie brudy wyciągamy:wściekła/y:


to nie lepiej bylo uprac w pralce?;-):cool2::-D
 
Czesc! Zagladam przy okazji usypiania Domi.
Aneta, nie wiemy czy Ci nie dalam jakiegos raportu czy cos, taki trojkacik z wykrzyknikiem, bo na moim tel kliknelo mi sie zamiast odpowiedzi :baffled: na pewno nasze moderatorki moglyby to odkrecic! Prooosze!
U nas super, zasuwamy jak mroweczki ogrodowo wokol domu.
Sciskam!
 
A to się przywitam. Anetasa, wysypu możesz się spodziewać do 2-3 tygodni. Ale może szybko zejść. Oskarek ma od czwartku, a już od wczoraj nie ma nowych plamek, i powolutku mu schodzą.

Wiecie co, pisałam o tym że w środę mam rozmowę o pracę, wychodzi na to że to będzie 4 godzinne spotkanie, normalnie jakiś egzamin ;-) cały dzień się dzisiaj uczyłam, hihi. No i to raczej nie praca do domu (chyba), więc jakby co to będę miała zagwozdkę...
 
reklama
Do góry