reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

pomyslalam, ze mogla spac w drugim pokoju:-p ostatnio z Julitka bylismy do 24 u znajomych i galgan nie zasnal nawet w samochodzie w drodze powrotnej:szok:
Imprezowiczka Ci poprostu rośnie;-) a tam było zagłośno bo nawet nie wiadomo kiedy z grzecznej imprezki przy stole impreza zamieni się w imprezke z tańcami:-D a co za tym idzie bardzo głośną:tak:
 
reklama
Witam.

Aneta widać że imprezka udana.:tak:

donkat uważaj na Julitkę, jak ona juz w tym wieku lubi imprezy to co dopiero w wieku 16lat:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

My po Kosciółku, pogoda słoneczna i mroźna, też -4stopnie, śniegu "nie widu nie słychu"

Zaraz lecimy na 14 na obiadek do mamy dzis robi zaległe imieniny dla nas i brata................ potme na pewno będzie pełno żarcia, placków i znów 2 kg do przodu......... zawsze się narobi a potem narzeka że nie jemy i rozdaje do domku.........:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Miłej niedzieli
 
Łukasz nawet nie bardzo ale Paweł dni i nocki odliczał :-(

Agulka - "Spadające Małpki" Paweł dostał mając 2,5 roku i nadal je bardzo lubi :tak:
Łukaszowi się też podobało dziś, więc prezent dla dzieci może być bardzo trafiony :-D
ja też się nad nią zastanawiałam bo pamiętam że koleżanka kiedyś kupiła je swoim chłopcom i byli zachwyceni tą grą a i mieli też wtedy ,,Piranie atakują "i też byli zadowoleni:tak:
GRA PIRANIE ATAKUJĄ MATTEL REKLAMA TV NAJTANIEJ!! (852254543) - Aukcje internetowe Allegro
a jeszcze odnośnie tych spadających małpek to widziałam na allegro tańszą i nie widzę żeby była gorsza od tej orginalnej:no:
SWIETNA GRA SPADAJACE MALPKI *MOBI* (850992828) - Aukcje internetowe Allegro

jeździliśmy dziś za tapetą do sypialni ale nic nie kupiliśmy podobała mi się tylko 1 z fioletowe kwiaty. Jutro jeszcze pojade z teściowa do Żor i tam czegoś poszukamy:tak:
 
Właśnie obejrzeliśmy Galerianki

Monia a na allegro nie ma fajnych?

Aneta odśniezonych i nie slizgich dróg życzę do domku, zamelduj sie po powrocie

Oświadaczam, że w "czarnej dziurze" zaczął padac snieg
 
Witam
Melduje iż żyje. Cały weekend komp był okupowany przez M poza tym większość czasu byliśmy tez poza domem bo atmosfera jest iście wisielcza:wściekła/y: Najgorsze jest to, że M dzisiaj już sobie pojechał, a ja znowu zostaje w tym bagnie i muszę jeszcze wytrzymać 2 tygodnie. Jest TRAGEDIA, MASAKRA i brak mi słów.

Właśnie obejrzeliśmy Galerianki
Też wczoraj oglądaliśmy.
 
reklama
Do góry