reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam.
Młody zaczął od kilku dni dłużej sypiać tzn póxniej wstawać:tak::tak::tak: oby tak dalej.
Dziś po obiadku wybywam tylko z mamą na zakupki:-):-):-) J zostaje z dziećmi a dziadek pojechał w Polskę, więc babskie popołudnie:laugh2::laugh2::laugh2: tylko żeby kasy starczyło:sorry::sorry::sorry::sorry:

Koleżanka rano napisał mi smsa że urodziła córeczkę 2950, 52cm:-):-):-):-), była nastawiona na chłopca:sorry:. Ma już Weroniczkę 7,5 letnią

U nas śnieg był, ale juz nie ma, pada sobie leciutko, ale jest na plusie, więc znika :eek:

Witam
Melduje iż żyje. Cały weekend komp był okupowany przez M poza tym większość czasu byliśmy tez poza domem bo atmosfera jest iście wisielcza:wściekła/y: Najgorsze jest to, że M dzisiaj już sobie pojechał, a ja znowu zostaje w tym bagnie i muszę jeszcze wytrzymać 2 tygodnie. Jest TRAGEDIA, MASAKRA i brak mi słów.


Też wczoraj oglądaliśmy.
Aga współczuję i to bardzo.................. jak tam egzamin?????? Kiedy wybywacie z tego bagna????????
Ja tu z kawka a nikt mi nie potowarzysz?
W nocy napadalo troche sniegu:-)
ja własnie zasiadłam z kawkką , ale chyba Ty juz dawno po:sorry:
Nie mam teraz czasu czytać bo wychodzimy ale właśnie się załamałam. Na moim brzuchu są trzy czerwone kreski, to chyba rozstępy, co innego... :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: tak czasami bywa, ja na szczęście nie mam ani jednej:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Ja tu z kawka a nikt mi nie potowarzysz?
W nocy napadalo troche sniegu:-)
Ja twardo trzymam sie postanowienia i rzucania kawy ciąg dalszy;-)

Nie mam teraz czasu czytać bo wychodzimy ale właśnie się załamałam. Na moim brzuchu są trzy czerwone kreski, to chyba rozstępy, co innego... :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
Mi udało sie uniknąć kresek przy Damianie; czy z drugim się uda? Kto to wie :cool2:


Witam.
Młody zaczął od kilku dni dłużej sypiać tzn póxniej wstawać:tak::tak::tak: oby tak dalej.
Dziś po obiadku wybywam tylko z mamą na zakupki:-):-):-) J zostaje z dziećmi a dziadek pojechał w Polskę, więc babskie popołudnie:laugh2::laugh2::laugh2: tylko żeby kasy starczyło:sorry::sorry::sorry::sorry:
Mi zdecydowanie brak cierpliwości na robienie zakupów:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Koleżanka rano napisał mi smsa że urodziła córeczkę 2950, 52cm:-):-):-):-), była nastawiona na chłopca:sorry:. Ma już Weroniczkę 7,5 letnią
Gratuluję koleżance.
Aga współczuję i to bardzo.................. jak tam egzamin?????? Kiedy wybywacie z tego bagna????????

:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Egzamin mam ustalony na 23 grudnia:szok: a cholira zapowiadają ostra zimę, śniegi, mrozy itp- wrrr:wściekła/y:
A co do wybycia z bagna- twardo powiedziane zostało w niedzielę, że z dniem 1 stycznia w momencie gdy chwast jest w domu my się wyprowadzamy. Jednak ja się łudzę, ze może udałoby się już przed Świętami ( mam nadzieje już w tym tygodniu będę wiedziała na czym stoimy z upatrzonym mieszkankiem). Z tym, że jest problem ze zdrowiem teściowej- kobieta jest na skraju wykończenia i z drugiej strony wolelibyśmy nie zostawiać jej samej, ale kutwa na przeszkodzie stoi właśnie chwast, którego babcia broni rekami i nogami wpędzając się tym samym do grobu. Na dokładkę powiedziała, ze na wigilie nie przyjdzie( kolacja jest u szwagierki i wszyscy są zaproszeni oczywiście oprócz chwasta) wiec ja nie wyobrazam sobie wrócic do domu po kolacji i spedzic rodzinnie pozostała cześc świat. A z chwastem nikt oprócz babci do stołu nie zasiadzie.:no::no:
Przez ****a babcia odsunęła się dość, że od ludzi ( bo wstydzi sie z kimkolwiek rozmawiać na mieście ) to teraz odsuwa pozostałe dzieci od siebie. A on co? O nic sie nie martwi, rano wyjdzie z pieskiem, pójdzie w rajd, wróci na obiad, który mu babcia pod nos podstawi, pójdzie dalej w tany, wróci nachlany jak stodoła zapieprzy cała kuchnie,zasmrodzi całe mieszkanie, prześpi sie i rano powtórka. Czasem tylko wybełkocze bajeczke o pracy. Nie martwi się czy jest za co kupic chleb, czy są rachunki opłacone tylko potrafi wygarniać ,że rano o 6 właczam suszarkedo włosów i jemu to przeszkadza.
 
Ostatnia edycja:
Nie mam teraz czasu czytać bo wychodzimy ale właśnie się załamałam. Na moim brzuchu są trzy czerwone kreski, to chyba rozstępy, co innego... :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:
haha, myslalam,ze jakis koniec swiata sie zrobil:-D ja mialam mocne na cyckach, pod spodem,ale jakos zniknely prawiec cale, leciutkie po bokoach na brzuchu,ale co tam;-)

Gagulec,a moze wasza wyprowadzka otworzy tesciowej oczy? Bo jak na razie to tylko straszycie, wiec caly czas mysli,ze tak bedzie.

Agulka jak Ty z kawka przyszlas to ja juz u mamy bylam. Poplacilam rachunki i nie zostalo mi nic. Kupilam szwagierce serwete haftowana swiateczna i od mamy wstapimy na kawke urodzinowa.

Sniegu juz nie ma
 
Gagulec normalnie zachlastać chwasta................ Justyna ma rację, że teściowa mże przejrzy na oczy jak Was nie będzie, bo będzie z tym problemem 24/h sama:tak:
kciukasy za egzamin będziemy trzymać............ z tego co kojarzę ja też miałam egzamin tuz przed Świętami, choc nie dam ręki uciąć za tą datę , bo było to prawie 18 lat temu.:szok:

Justa przypomniałas mi, że musze za f-ry z budowy zapłacić:sorry:
 
Gagulec,a moze wasza wyprowadzka otworzy tesciowej oczy? Bo jak na razie to tylko straszycie, wiec caly czas mysli,ze tak bedzie.
/QUOTE]
Mamy taka nadzieję, że jej otworzy oczy. A czy straszymy? Nie, już teraz chyba zdążyła się przekonać, ze nie żartujemy. Miała czas na oswojenie się z sytuacja i na zmianę zdania ale wcześniej chyba właśnie myślała, ze nie mówimy do końca serio a ten weekend był już decydujący. Wiec nie obyło się bez płaczu:zawstydzona/y::no:
 
Gagulec normalnie zachlastać chwasta................ Justyna ma rację, że teściowa mże przejrzy na oczy jak Was nie będzie, bo będzie z tym problemem 24/h sama:tak:
jej problemy dopiero się zaczną bo nie utrzyma mieszkania za swoje 800zł emeryturki + jedzenie, a chwast do roboty sienie weźmie bo to poniżej jego godności:wściekła/y:.
 
witam popoludniowo:-)


dopiero teraz znalazlam chwilke, zeby odsapnac:eek:

wstalysmy dosc pozno, bo niunka sie obudzia ok.7, zjadla i przeszla do mnie, a ja zaczelam jej opowiadac bajki i zasnela:tak:wiec, ja z nia;-)


kupilysmy choinke:-)jendak zdecydowalismy sie w tym roku an sztuczna, bo zywych po pierwsze nie mamy juz gdzie wysadzac a po drugie, to znow moze jakas zaraz wziac jak zeszlym rokiem

jutro jedziemy w koncu do Kielc z Jultika:-)

Monia,
dzieki z alink tej aukcji z malpkami:-p
mialam kup[ic Julitce pod chhoinke stempelki Agulki, ale tak podniseli cene przesylki, ze sie wkurzylam:crazy:
kupie jje te malpki:tak:


Nie mam teraz czasu czytać bo wychodzimy ale właśnie się załamałam. Na moim brzuchu są trzy czerwone kreski, to chyba rozstępy, co innego... :szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no:

kobieta w ciazy nie powinna sie dziwic widzac takie rzeczy;-):-D:rofl2:

Dziś po obiadku wybywam tylko z mamą na zakupki:-):-):-) J zostaje z dziećmi a dziadek pojechał w Polskę, więc babskie popołudnie:laugh2::laugh2::laugh2: tylko żeby kasy starczyło:sorry::sorry::sorry::sorry:
:rofl2:

udanych zakupow

J
Egzamin mam ustalony na 23 grudnia:szok: a cholira zapowiadają ostra zimę, śniegi, mrozy itp- wrrr:wściekła/y:

uuu, nie chce straszyc, ale pewnie ebdzie ruch an miescie:szok::szok::szok::szok:

kciukasy za egzamin będziemy trzymać............ z tego co kojarzę ja też miałam egzamin tuz przed Świętami, choc nie dam ręki uciąć za tą datę , bo było to prawie 18 lat temu.:szok:

czy aby na pewno az tak dawno? to mialas 13 lat?:szok::szok::szok::rofl2:
 
Witam i ja :-) tym razem z popołudniową kawką;-) jakoś od rana wzięłam się za robotę bo chałupa już straszyła:szok: i czas zleciał młoda coś mi delikatnie posmarkuje i co jakiś czas pokasłuje:-( mam nadzieję że nic się z tego nie wykluje:sorry: na wszelki wypadek ponieważ cały czas pruszy u nas i wieje wiatr wole z nią nie wychodzić mam teraz 3 dni wolnego więc jeśli coś ma się wylęgnąć to wylęgnie a jeśli nie to ze spokojnym serduchem będą mogła w czwartek pojechać do pracy:tak:

Aneta odśniezonych i nie slizgich dróg życzę do domku, zamelduj sie po powrocie
Drogi narazie bardzo zadbane więc spoko luzik;-) a przepraszam że się nie zameldowałam ale jedyne o czym marzyłam to łóżko i sen:zawstydzona/y: dziś odespałam imprezkę bo wstałam o 11:szok: chyba już jestem za stara na balowanie w nocy a rano do pracy:zawstydzona/y: kiedyś nie miałam z tym większego problemu:zawstydzona/y:
Gagulec strasznie Ci współczuję:-( ale jeszcze bardziej Twojej teściowej uwikłała się w to wszystko i robi za przeproszeniem dobrze chwastowi bo to jej dziecko a nie widzi jak on jej niszczy życie:wściekła/y: Wy od tego uciekniecie i wcale się nie dziwię że podjeliście taką decyzją nie oglądając się na nic bo wasze szczęście a przede wszystkim Twój święty spokój teraz są najważniejsze:tak: babci szkoda ale nie możecie ze względu na nią tkwić w tym bagnie ona jest dorosła i musi odpowiadać sama za swoje życie być może i miejmy nadzieję że będzie właśnie tak jak piszą dziewczyny że Wasza wyprowadzka otworzy jej oczy i za to trzymam kciukasy:tak:
 
huhuha, huhuha! nasza zima zla!!!
sniezku troche napadalo. juz musialam chodnik odsniezyc:eek:
na drodze ani zairnka piasku, slisko. w miescie podobniez totalna szklanka. tesciu jechal do nas ponad godzine, a normalnie pokonuje te trase w 15-20min:szok::szok:. juz sie balaam, ze sie cos stalo:sorry:

ulepilysmy z niunia balwanka, pierwszego w tym roku. malutki, bo jendak snieg nie klei sie za bardzo. ale wazne , z ejest:-):-)
 
reklama
Kobiety?? Hop hop!! Moje dziecko spi. Mam nadzieje,ze do rana,bo jak przyjechalismy po 19 to spal. A ja z chipsami sobie siedze i chyba zaraz piweczko sobie zapodam.
Gagulec tak sobie jeszcze myslalam o Was i stwierdzam,ze milosc matki jest bezgraniczna, bezwarunkowa,a co za tym idzie glupia. Nielatwo kopnac w dupe i zostawic na pastwe losu kogos kogo sie kocha. Niedawno pisalysmy o uzaleznieniach... Żona nie zostawi meza,bo go kocha,bo chce go wspierac, ile trzeba zniesc zeby to zrobic wiedza coniektore,a ktora matka zostawi swoje dziecko w potrzebie?? Chyba tak to dziala,bo moj ojciec tez byl alkoholikiem i babcia zawsze pomagala mu, plakala,ze zly,ze pije,ze wynosi z domu,ze nie pomaga,ale gotowala mu obiady, opierala, utrzymywala.
 
Do góry