reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Mateusz też jeszcze nie spi za to D już od 2 godzin chrapie:crazy:
Aneta fotki obowiązkowo jutro z samego rana:-p:tak:
Majandra tak się zastanawiam ostatnio że jakoś mało ostatnio bywasz na BB napiszesz jednego posta i zaraz znikasz :eek:
 
Majandra tak się zastanawiam ostatnio że jakoś mało ostatnio bywasz na BB napiszesz jednego posta i zaraz znikasz :eek:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-( Praca niestety nie daje mi tu więcej posiedzieć. Poza tym Maciuś mocno odczuwa mój brak i wykorzystuje mnie do granic możliwości przez co w dzień nie mam szans na popisanie :no::no::no:

Justa, Donkat, troszkę Wam pkt naklikałam :tak::-)
 
Witam się o poranku:-)oczywiście z kawką bo jakby inaczej:rofl2: ale zaraz uciekam bo muszę roznieść zmaówienia;-) żeby kaska wpadła :-) a u nas pruszy śnieg:-)
Też mam wrażenie, że forum jest tylko nasze:-D

jakoś nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w ciemnych włosach, więc FOTO pilssssssssssssssss.
Ja też lecę na ciepłe nózki;-):-):-):-):-)
Obiecuję fotkę ale nie mam teraz aparatu w domu bo teść ma cykl wykładów o tych swoich jeżach i ciągle im cyka jakieś fotki które są mu potem potrzebne:crazy: może M dziś przywiezie to napewno wrzucę:tak:
 
Witam sie i ja.

Aneta sniegu zazdroszczę.................. nawet nie czuć że idą święta, a jakby było biało to co innego.

U nas wszystko w porządku, dzieic broją......... tzn teraz chyba usypiają............... jako tako zdrowe.

Miłego weekendu
 
no to witam i ja żebyście potem nie mówiły że we 2 podtrzymujecie forum:-p
u nas też pruszy śnieżek:-):tak:a mogło by napadac bo święta tuż tuż a cóż to by były za święta bez śniegu
u nas też w miare ok dzieci jeszcze pokaszlują ale już dużo mniej no i katarek u Mateusza też się zmniejszył:tak:
a i z babcią jest kiepsko podomno mieliśmy pierónowe szczęście bo kiedy byliśmy ją odwiedzic to był jedyny dzień kiedy czuła się dobrze i szło z nią porozmawiac a teraz to podobno juz całe dnie przesypia ,majaczy i wogóle źle jest:-:)-:)-:)-(
ja też życzę Miłego weekendu :tak::tak::tak::tak:
 
Witam sobotnio!
My już po zimnym spacerze i po zupce.
Jedno dziecko śpi, drugie bawi się klockami z babcią...
Zaraz drugie zrobię i odwozimy babcię na dworzec.

A jutro na lotnisko po męża i ojca :-)

Monia - współczuję - to bardzo przykre jak ktoś się na naszych oczach męczy i nic nie można poradzić...
 
witam!!!

zmeczona jestem:sorry:

niunka sie kapie z tatusiem- caly tydzein na to czeka:-);-)

musze fakturki pisac,a schodzi z tym jak nie wiem:sorry:

w poniedizlaek jade z niunka na tydzien w objazd: mama i potem siostra:-):-)

Ale tu ruch jak w Rzymie:-D a ja właśnie farbnęlam się kolor czekolada:szok: i jestem uchachana bo chyba wreszcie trafiłam swój wymarzony kolor:-)

kurcze, z blondu od razu na ciemno:szok::szok:odwazna jestes


Byłam dziś u bratowej na kawce, oczywiście się wprosiłam było jak zwykle czyli cisza i tylko dzieci mobilizowały by gębę otworzyć:crazy:

ja tak mam z koezanka. wlasciwie to sie z nia spotykam tylko po to,zeby dzieci sie pobawily, bo i tak sie nie nagadam:-p

Tuśka właśnie oznajmiła że idzie spać i absolutnie odmówiła złożenia pampersa:szok: nie wiem jak to będzie ale nie chciałam się z ią kłócić i podłożyłąm jej 2 worki na śmieci i niech się kula:szok:

no i jak bylo?
u nas juz chyba 3 tyg. nocki bez pieluchy i albo sucho, albo wola w nocy:tak:
zostawilam sobie kilka sztuk, a reszte oddalam kolezance

Justa, Donkat, troszkę Wam pkt naklikałam :tak::-)

dzieki i prosze o wiecej;-)

u nas też w miare ok dzieci jeszcze pokaszlują ale już dużo mniej no i katarek u Mateusza też się zmniejszył:tak:
a i z babcią jest kiepsko podomno mieliśmy pierónowe szczęście bo kiedy byliśmy ją odwiedzic to był jedyny dzień kiedy czuła się dobrze i szło z nią porozmawiac a teraz to podobno juz całe dnie przesypia ,majaczy i wogóle źle jest:-:)-:)-:)-(
ja też życzę Miłego weekendu :tak::tak::tak::tak:

fajnie, ze dajecie rade z choroba:-):tak:

a co do babci, to smutno:-:)-:)-(

A jutro na lotnisko po męża i ojca :-)

.

faaaajnie :-):-):-):-):-)
 
reklama
Dobryyy wieeeczór!

Zmęczonam po całym dniu ale: teściówka do domu wyprawiona (już chyba dojechała nawet?)
chłopcy w łóżkach zadowoleni, bo jutro rano wstajemy i jedziemy po tatusia :-) (przyjeżdża z dobowym opóźnieniem niestety :-( )
Zagraliśmy sobie we 3 w spadające małpki i Łukasz zajarzył o co biega :tak: więc będziemy mogli grywać razem częściej.

Łukasz jeszcze nieodpieluchowany. W sumie już gotowy (poza kupą :eek:), tylko miał kryzys przy chorobie i odpuściłam mu i zrobiłam przerwę na 2-3 tyg. A potem zaczęło się miniprzedszkole i teraz za bardzo nie mamy kiedy się przyłożyć, bo wiecznie gdzieś coś mamy do zrobienia poza domem, gdzieś idziemy lub jedziemy a na dwór bez tak bez możliwości szybkiego wysikania to na razie niezabardzo...
W wakacje i we wrześniu nawet chciał, choć jeszcze niezbyt mocno ale ja nie miałam dość sił i zapału (bo najbardziej to chciałam spaaaać ;-) )
No i tak mam dylemat...

Cisza weekendowa to i ja znikam. Kolorowych snów!
 
Do góry