reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Się zaczyna robić... przedświątecznie :tak::-D

My dzisiaj byliśmy oglądać choinki, jednak udało mi się przeforsować opcję prawdziwej (tzn nie musiałam forsować, P widzi jak mi zależy, kochany jest). Kupimy takiego świerka w doniczce, a w kwietniu wysadzimy do ogrodu, mam nadzieję że się przyjmie. Nie wiem czy 70-80 zł za średniej wielkości choinę w doniczce to dużo? W najbliższym czasie pójdziemy do szkółki zarezerwować jakieś ładne drzewko i poczeka na nas do świąt :-D

Do tego kupiłam strój mikołaja i mój szwagier się przebierze w niedzielę dla Oskarka :-D:tak:

Prezenty już częściowo kupiłam, mam problem co kupić P, on mówi że on sobie kupił samochód w prezencie (no i ma rację) ;-) Drogie te jego prezenty...
 
Justyna to moje kciuki się jednak nie przydały:no:tylko żeby Matus zamiast kozy to oka nie wydłubał:-D:-D:-D
Agulka żeby się tylko coś Adasiowi z tej gorączki nie wykluło:no:
Doti pogubiłam się czytając twojego posta:zawstydzona/y::-Dbo czytam 2 watki na raz i już sama niewiedziałm na którym jestem na Święta święta ,,,czy na wrześniówkach:-D:-D:-D
D też będzie sie w niedziele przebierał za Mikołaja :tak:a na święta jeszcze prezentów nie mamy i nadal nie wiem co dzieciom kupic:no:
 
Witam z soczkiem w ręku;-) poranna kawka już poszła w zapomnienie :-p a głowa nadal boli:-(
Oj szał prezentowy w toku.:cool2: Ja może jutro albo w sobotę ruszę dupsko bo jak dobrze pójdzie wieczorem M przyjedzie i nie będę musiała latać po sklepach sama. A wcale się nie zdziwię jak co do czego przyjdzie i allegro pójdzie w ruch bo nie mam kiedy polatać po sklepach :zawstydzona/y:a prezenty, które mam na oku są osiagalne w necie:sorry:
Poza tym zawiodłam się bo jednak tych upragnionych talonów na 600 pln nie dostanę bo mam cholerna umowę zlecenie:wściekła/y: a co najbardziej drażni - bo talony srał pies- nie dostanę też paczuszki na Damiana- i to mnie bardziej boli. Ale cóż, byłoby zbyt pięknie:sorry:
Wiecie, że jak ja pomyslę o swietach to mi sieodechciewa wszytskiego. U nas to bedzie meczarnia niesamowita, atmosfera bedzie udawana i wymuszana. WRRRRRRRRRRRR:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam się o poranku:-) kawki jeszcze nie robiłam bo czekam do 9 na Monie;-) mam nadzieję że się zjawi i nie będę musiała pić sama:-) tak jak przypuszczałam skrobanie szyb mnie nie ominęło:crazy: a na dworze na minusie ale muszę przyznać że fajne takie powietrze aż przyjemnie się oddycha:tak: no i przyda sie taki lekki mrozik przynajmniej bakterie nie będą fruwały w powietrzu:tak:

a od czego ta stopa boli? tak sobie?:confused2:

Nie wiem o co z tą stopą kaman:eek: pod palcami jak są takie jakby 2 poduszeczki mi na środku zrobiła sie trzecia:eek::wściekła/y: jak obudziłąm sie w nocy to bolało już okropnie i przypomniałam sobie że mam w apteczce altacet więc nasmarowałam i założyłam skarpetkę i poszłam dalej spać ale nadal rewelacji nie ma:crazy: i to coś nawet o troszkę się nie pomniejszyło:confused2: jak do jutra nadal tak będzie to przejdę sie do lekarza bo szlak wie co to:eek:

tylko jedno :eek:ja muszę umyc 3 okna i 2 drzwi balkonowych i też chęci brak:zawstydzona/y:
dzwoniłam dziś do bratowej żeby umówic sie w sprawie prezentów na święta no i doszliśmy do porozumienia że nie będziemy szaliec i kupowac drogich rzeczy tylko coś drobnego:tak:
a ii podobno ich pracownica ze sklepu ma podejrzenie grypy A1H1 i zamiast byc w szpitalu to ona lezy w domu:szok::-(

Z łagodnymi objawami tej grypy nie jest konieczna hospitalizacja miejmy nadzieję że wszystko z nią bedzie dobrze:tak:

Adaś obudził się z gorączką 39stopni. Dałam mu czopek i po godzinie ( chyba) usnął.
Skąd ta gorączka, nie mam pojęcia. Oby nie było gorzej.............
PA do jutra

Jak dziś Adaś?Może to na zęby oby nic gorszego trzymam kciukasy:tak:
 
witam!!!

wpadlam na szybkiego znalezc P trase w necie;-)

niunka dopiero co wstala. oczywiscie ejst pelnia, wiec gwiazda w nocy spac nie mogla:sorry:

ubieramy sie i lecimy do miasta:-)

za oknem slonko ale i....mroz:szok:

Donka a jak tocho?

gra:tak:wtedy P zadzwonil do goscia, ktory mu legalizowal i poradzil co zrobic.

My dzisiaj byliśmy oglądać choinki, jednak udało mi się przeforsować opcję prawdziwej (tzn nie musiałam forsować, P widzi jak mi zależy, kochany jest).
..

eee tam kochany, boi sie narazic kobiecie w ciazy i tyle:cool2::-D:rofl2:

Poza tym zawiodłam się bo jednak tych upragnionych talonów na 600 pln nie dostanę bo mam cholerna umowę zlecenie:wściekła/y: a co najbardziej drażni - bo talony srał pies- nie dostanę też paczuszki na Damiana- i to mnie bardziej boli. Ale cóż, byłoby zbyt pięknie:sorry:

gagulec mocno mnie dziwilo jak pisalas, ze dostaniesz to wszystko, bo myslalam wlasnie ze jak sie nie am stalej umowy, to nie przysluguje socjal

Nie wiem o co z tą stopą kaman:eek: pod palcami jak są takie jakby 2 poduszeczki mi na środku zrobiła sie trzecia:eek::wściekła/y: jak obudziłąm sie w nocy to bolało już okropnie i przypomniałam sobie że mam w apteczce altacet więc nasmarowałam i założyłam skarpetkę i poszłam dalej spać ale nadal rewelacji nie ma:crazy: i to coś nawet o troszkę się nie pomniejszyło:confused2: jak do jutra nadal tak będzie to przejdę sie do lekarza bo szlak wie co to:eek:

wyglada na to,ze masz odgnioty?
 
Aneta czekasz jeszcze z tą kawką na mnie?:sorry:;-)ja dziś troszkę później bo wstałam o 8..45 no i zanim dzieciom zrobiłam zjeśc troszke chałupkę ogarnąc trzzeba było no ale teraz to już czas na kawkę:tak:;-)
Agulka jak Adaś?
Gagulec szkoda że bonów i paczki nie będzie:-(
 
wyglada na to,ze masz odgnioty?

A co to takiego?:cool: I co z tym robić?:sorry:

Aneta czekasz jeszcze z tą kawką na mnie?:sorry:;-)ja dziś troszkę później bo wstałam o 8..45 no i zanim dzieciom zrobiłam zjeśc troszke chałupkę ogarnąc trzzeba było no ale teraz to już czas na kawkę:tak:;-)
No niestety już wypiłam bo inaczej bym pieczątkę tu walnęła:sorry: Tuśka też dzisiaj obudziła się o 4 i sama nie wiedziała czego chce:wściekła/y: pić sikać jeść i tak w kółko:wściekła/y: w końcu włączyłam jej bajkę:sorry: i przy niej zasnęła:sorry:
 
reklama
Oj, zapomnialam co mialam napisac:sorry:
Aga jak Dadaś? Mi mlody cos zaczyna kaszlec.
Szwagierka bedzie dzisiaj w Gnieznie i ma kupic mi ten krem co Doti polecala.
Mlody zasnal mi przed 1:wściekła/y:
Cos musimy kupic Mikolajowi na Mikolaja,bo mlodemu myslalam farbki, nowe kredki, blok i kolorowanke, nie chce go uczyc,za zawsze sa wielkie prezenty. A zeby bylo smiesznie to 22 Mikolaj ma urodziny, a 24 Gwiazdka, i jeszcze 19 szwagierka ma urodziny. Ale umowione jestesmy od zezlego roku,ze sobie na Gwiazdke kupujemy drobnostki, takie symboliczne. Musimy obczaic,czy tescie maja szlafroki to bysmy kupili im na pol,bo nie mam pomyslu co dla nich. Mojej mamie kupujemy narzute na loze (rodzenstow mi sie dorzuci troszke).
U nas tez mroz byl. O 7 -2,a teraz 0 i wszedzie szron
 
Do góry