reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Agulka no to gratuluję córci! Wcale się nie dziwię że puchniecie z dumy, są powody!
Donkat, ja też patrzyłam na tą ciastolinę w lidlu i zastanawiam się czy nie kupić Oskarkowi. Za chiny nie umiem zdecydować sie na prezent dla niego, dzisiaj z P obeszliśmy wszystkie zabawkowe i nadal nie mamy pomysłu.

A tak wogóle to dziś miałam z mężem wychodne. Oskarek poszedł do kolegi i tak od 17-19.30 mieliśmy wolne :tak::tak: On się super bawił, nie wiem czy rodzice Michałka też :tak::-D Mamy zamiar robić takie zamianki co tydzień
 
reklama
Do góry