reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Adaś miał całą noc gorączkę i spał z nami............. spał............... obudził sie jak zwykle po 6 też z gorączką i teraz nadal sie utrzymuje. Na noc dałam mu czopek i do tej pory nic, bo nie ma rudzi, jakby mu nic nie było tylko czoło gorące....................... Nie wiem czy dawać mu te przeciwbólowe.
Zęboli nie widać i nie czuć. Może to ten cholerny wirus co MAja maiała............ bo on od niej nie załapał wtedy............
Lecę go połozyć, bo jakiś słabiutki i potyka sie o własne nózki i wykładzinę...............
Zaraz na kawke wpadnę
 
reklama
Ja z kawką a tu nikogo nie ma.........

Kurier przywiózł wkład kominkowy..................

Adaś skarży się, że go nózki bolą

Dziś pogoda idealna na spacery, mroźno i słonecznie, a my gnijemy w domku

Gagulec
szkoda, że nic nie dostaniesz , ani bonów ani paczki, u mojego J jest tak, że nawet Ci którzy są na zlecenia czy zastępstwa dostają ( połowę) ale zawsze coś.......... nikt nie zostaje bez niczego
 
witam!!!

nie rozpisalyscie sie dzis, o nie!:no::no:


glowa mnie boli. w sumie to caly dzine tylko takimi nalotami. wzielam apap i jakos malo skutkuje

plan dnia wykonany. czas mijal mi baaardzo szybko:tak:

wlasnie Julitka mi podala garsc balonow do dmuchania:-D:-D

u ortopedy na pytanie jak sie nazywa, pikenie sie przedstwaila:-)

jakis chochlik jest u nas w domu. zginely mi 2 pary Julitkowych rekawiczek:sorry:jedna juz znalazlm, ale o drugiej nie mam pojecia:szok:

A co to takiego?:cool: I co z tym robić?:sorry:


inaczej odciski, odparzenia, cos w tym rodzaju

Mi mlody cos zaczyna kaszlec.
Szwagierka bedzie dzisiaj w Gnieznie i ma kupic mi ten krem co Doti polecala.
Mlody zasnal mi przed 1:wściekła/y:

oby Mateusza nic nie bralo:no:
sliczny usmieszek ma w podpisie

ja bylam zobaczyc, czy maja w Lidlu z tej serii tonik, ale niestety nie.

kupilam wlasnie w Lidlu Wiktorkowi na gwiazdke zetsaw z plastelina i maszynka do robienia roznych ksztaltow:-)

Lecę go połozyć, bo jakiś słabiutki i potyka sie o własne nózki i wykładzinę...............

Ja z kawką a tu nikogo nie ma.........

......

Adaś skarży się, że go nózki bolą

to moze cos grypowego, skoro go wszystko boli?

jak teraz sie czuje?
 
zaraz zwymiotuje:szok::szok:
najpierw sie njadlam pysznego ciemnego chleba z wedlina, na dodatek z papryka konserwowa a teraz poprawiam galaretka w cukrze:szok::szok::szok::rofl2:
juz mnie mdli:zawstydzona/y:
chyba mi sie zbliza @:-p
 
glowa mnie boli. w sumie to caly dzine tylko takimi nalotami. wzielam apap i jakos malo skutkuje

plan dnia wykonany. czas mijal mi baaardzo szybko:tak:
mnie dziś bolą zęby i wziełam już 2 apapy i ciągle bolą:crazy:
a ja dziś umyłam wszystkie okna na dole poprałam firanki i zrobiłam małe przemeblowanie w salonie pozostało mi posprzątac w kuchni po kolacji a mam już takiego lenia że szok:zawstydzona/y:
Mati zamiast spac to wariuje u góry w pokoju:wściekła/y:i co chwile symuluje że go coś boli:sorry:
 
zaraz zwymiotuje:szok::szok:
najpierw sie njadlam pysznego ciemnego chleba z wedlina, na dodatek z papryka konserwowa a teraz poprawiam galaretka w cukrze:szok::szok::szok::rofl2:
juz mnie mdli:zawstydzona/y:
chyba mi sie zbliza @:-p
no to niezły misz masz:sorry:, ale przed @ też tak mam, u mnie ma być w niedzielę:tak:
Mały nadal gorączkuje........... po za tym nic więcej mu nie jest.
Majeczka pięknie tańczyła i paczuszkę słodkości dostała, :tak:Adaś też by się fanie bawił, ale niestety w domu z J został:-:)-:)-(

Dziś było zebranie indywidualne rodziców pięciolatków i moja córcia przesstawiona była przez wychowawczynię w samych superlatywach:eek::-):tak:
Jest najlepsza w grupie pod względem rozwojowym, fizycznym i intelektualnym, robili rózne testy dzeciom i mój skarb wypadł duzo ponad normę:szok::-):-):-).
Pani mówiła, że szkoda, że w przyszłym roku opuszcza te przedszkole bo juz dla niej przygotowywali rozwinięty tok nauczania:sorry:............ jest koleżeńska, uczynna i bardzo pomocna ................ A my z dumy puchniemy:-):-):-)
 
Agulka miło słyszec takie same pozytywy o dziecku:-)i wcale się nie dziwię że jesteście dumni z Mai bo są powody oby tak dalej:-):tak::tak::tak:
 
reklama
``
Mały nadal gorączkuje........... po za tym nic więcej mu nie jest.
Majeczka pięknie tańczyła i paczuszkę słodkości dostała, :tak:Adaś też by się fanie bawił, ale niestety w domu z J został:-:)-:)-(

Dziś było zebranie indywidualne rodziców pięciolatków i moja córcia przesstawiona była przez wychowawczynię w samych superlatywach:eek::-):tak:
Jest najlepsza w grupie pod względem rozwojowym, fizycznym i intelektualnym, robili rózne testy dzeciom i mój skarb wypadł duzo ponad normę:szok::-):-):-).
Pani mówiła, że szkoda, że w przyszłym roku opuszcza te przedszkole bo juz dla niej przygotowywali rozwinięty tok nauczania:sorry:............ jest koleżeńska, uczynna i bardzo pomocna ................ A my z dumy puchniemy:-):-):-)

:-):-):-):-)
ale Wam fajnie!
chcialabym tez doeczkac takich pochwal mojej corci:tak:

a zdjecia Mai beda?
 
Do góry