reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

ja mam dziś jakis gościowy dzień bo godzine temu koleżanka co chodziła ze mną do liceum i ma 2 córeczki w wieku 5i 4 lata pisała że przyjedzie na kawkę:-)
 
reklama
monia, korzystaj z gosci, bo nie codzien jest okazja pogadac:-)

do mnie miaal juz drugi przyjechac kolezanka, ale ciagle cos jej wypadalo, wiec przyszla inna:-);-)

wynjaduje sobie zajecia, zeby mi sie nie nudzilo i tym sposobme dzis wysprztalam pod meblami, bo juz byla spora warstwa kurzu.
miaalm nadzieje znalezc zgubione zabawki niuni, ale ani widu ani slychu:sorry:
 
Ja siedzę w domu już 6 lat.......................... mózgu to juz dawno nie mam:no:...............marzę o poranku bez dzieci, by wylegiwać się i mieć wszystko w dupie, chociaż do południa............. mama sie nie kwapi do takiej pomocy ( moim zdaniem uważa że jest jeszcze aktywna i za młoda, by pilnować dzieci jak to przewaznie z babciami bywa)............ druga babcia za daleko..............
..................... ale jest jeden duzy plus tego wszystkiego, dzieic razem się wychowują, maja lepszy kontakt, odchowam juz już będę mogła zająć się sobą, swoją karierą:sorry:, czy życiem poza domem..............
Jakbym zdecydowała sie na większą róznicę między dziećmi i nie wiem czy chciałbym mi się juz wracać do tego wszystkiego......... jestem pewna że NIE.
Moim zdaniem dobrą decyzje podeliście o drugim maleństwie własnie teraz , tylko czasami ma się dość.................. ale tylko czasami............
Uwielbiam jak moje maluchy razem broją, chowaja sie po kątach i omawiają jaka psotę znów wymyslić.................. uwielbiam jak w łózku czasami rankiem znajduję 4 małe nózki:tak::tak::tak::tak::tak:

Pięknie to brzmi przyznam:-)i aż się miło na serduchu robi ale mimo wszystko ja nie wyobrażam sobie żeby być znó ciąży:zawstydzona/y: choć przyznaję się że w znacznej mierze to wina pracy:sorry: i szefa bo wiem jakie ma podejście do tych spraw ja go uprzedziłam że planuję dzidziusia i potem uzgodniliśmy co i jak pokolei i i on i ja się z tego wywiązaliśmy :tak: a teraz mam wrażenie że jakbym znów byłą w ciąży to już mogłoby być nie tak kolorowo:confused2: wolałabym żeby najpierw któraś z dziewczyn została mamusią a dopiero potem ja:eek: choć wogóle myśl o drugim dziecku jest mi narazie bardzo odległa:zawstydzona/y:

wynjaduje sobie zajecia, zeby mi sie nie nudzilo i tym sposobme dzis wysprztalam pod meblami, bo juz byla spora warstwa kurzu.
miaalm nadzieje znalezc zgubione zabawki niuni, ale ani widu ani slychu:sorry:

Ja ostatnio wysprzątałam pod meblami i znalazło się ilka rzeczy ;-) a pod naszym łóżkiem w sypialni to już była istna skarbnica:zawstydzona/y: łącznie z brakującą mi fakturką za internet:zawstydzona/y:
 
Mateusz spi od 18, nawet przed. Zdjelam mu spodnie i przelozylam do lozeczka. Modle sie zeby to juz na noc bylo,bo po 1 nie mialam sumienia go budzic, po 2 wiem jaka jazda by byla po pobudce:eek:
 
wlasnie dostalam w spadku po Julitce smazony chleb w jajku:sorry:wiem, ze i pora i jakosc odpowiednie dla mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: identycznie jak ja:szok::tak::-):-):-):-)

Próba MAi była BARDZO długa, no ale nagadałam się z koleżanką ( tak na marginesie z mamą ulubionej koleżanki MAi:-D) wymieniłysmy sie telefonami i planujemy spotkanie:tak:.
Jutro będzie MIkołaj i prezenty też dla dzieci wsytępujących a nie tylko z Domu Dziecka:tak:. Żąłuję, że ie wzięłam aparatu i kamery, bo jutro to będzie sajgon:crazy:
 
Mateusz spi od 18, nawet przed. Zdjelam mu spodnie i przelozylam do lozeczka. Modle sie zeby to juz na noc bylo,bo po 1 nie mialam sumienia go budzic, po 2 wiem jaka jazda by byla po pobudce:eek:

trzymam kciuki, bo u as by to nie przeszlo:no::no:
u Anet chyba tez;-):-D

Ja ostatnio wysprzątałam pod meblami i znalazło się ilka rzeczy ;-) a pod naszym łóżkiem w sypialni to już była istna skarbnica:zawstydzona/y: łącznie z brakującą mi fakturką za internet:zawstydzona/y:


pod naszym kiedys byla gumka (nie uzywana) i widzial to tesciu, bo pomagal nam cos tam naprawiac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Próba MAi była BARDZO długa, no ale nagadałam się z koleżanką ( tak na marginesie z mamą ulubionej koleżanki MAi:-D) wymieniłysmy sie telefonami i planujemy spotkanie:tak:.
Jutro będzie MIkołaj i prezenty też dla dzieci wsytępujących a nie tylko z Domu Dziecka:tak:. Żąłuję, że ie wzięłam aparatu i kamery, bo jutro to będzie sajgon:crazy:

a tak, to bysmy juz dzis na zamknietym zdjecia widzialy;-):-)
Maja pewnie dumna i przejeta:happy:
 
trzymam kciuki, bo u as by to nie przeszlo:no::no:
u Anet chyba tez;-):-D
ja też trzymam kciuki



pod naszym kiedys byla gumka (nie uzywana) i widzial to tesciu, bo pomagal nam cos tam naprawiac:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre............ ja ostatnio w markecie z mama byłam i gumki kupowałam:sorry:


a tak, to bysmy juz dzis na zamknietym zdjecia widzialy;-):-)
Maja pewnie dumna i przejeta:happy:
Maja szczęśliwa bo na scenie:tak::tak::tak:
 
reklama
Maja szczęśliwa bo na scenie:tak::tak::tak:

aaaa, bo to przeciez modelka i aktorka w jednym:-):-)

zapomnialam Ci odpowioedziec na zdjeciowym watku o bucikach: bedac latem u ortopedy lekarz pytal, czy chodzi na zmiane? uznalam wiec, ze powinna nadal, a jako ze malo chodzi w ciapach, bo uwielbia boso, to staram sie jeszcze zakladac "zle". czasem mi sie zdaje, ze jeszcze ta nozka zawija do srodka. jutro mamy wlasnie wizyte u ortopedy
 
Do góry