reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja. Na razie tylko się przywitam, bo mam kilka rzeczy do zrobienia. Jeśli Maciuś będzie jeszcze spał, to wpadnę na chwilkę. Jak zjemy zupę, to idziemy na pocztę i na zakupy - tradycyjnie już ;-):-)
 
Gabids no ja właśnie już pisałam o tej książce wojnie polsko-ruskiej że chłam. Donkat ja nie wiem o czym była książka, a filmu nie widziałam, ale bym sie też wiele nie spodziewała...

Mamamikołaja, na wątku pampersowym taki problem też przerabiałyśmy :-D Moja rada: nie zakładaj pampersa i niech sika w gacie. U nas to trwało tydzień i w końcu Oskar odkrył że woli nocnik :tak:

Agulka fajnie że się udało z tą lampą :tak:

Byłam wczoraj na dokładnym usg, pomierzył małego na wszystkie strony i wychodzi że wszystko prawidłowo. Siusiak też prawidłowo:-D:eek: Oskar na brzuch mówi "brat dzidziuś" :-D
 
Cos mam strasznego lenia. Powinnam sprzątać, gotować, robić skład a wolę tutaj siedzieć ;-) I jeść: mandarynki i marcepan :tak:
Oskarek poszedł z babcią na spacer do lasu, mąż w pracy, ja mam luzik. No i stąd ten leń.

Zapowiada mi się fajny koniec tygodnia: wysyłamy z koleżankami mężów na konferencję,a same sobie robimy imprezkę :tak::tak: Już załatwiłam Oskarkowi nocleg u babci i po raz pierwszy od nie wiem kiedy nikt rano mnie nie będzie budził ciągnąc za włosy :-D
 
reklama
Do góry