reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam ponownie wieczorową porą:-) Tuśka padła dziś przy zupie zasnęła praktycznie w pozycji stojącej:szok::-D przeniosłam ją do łóżka i pospała do 17:crazy: efekt taki ze właśnie siedzi z tatusiem w dużym pokoju i układają klocki:sorry: ciekawe o której raczy łaskawie iść spać:cool: jedyna dobra strona z tej jej drzemki to to że umyłam ostatnie okno więc już mam luz:cool2: no i jak M wrócił skoczyłam sobioe na zakupy do l'eclerca:tak: muszę się jeszcze pochwalić a raczej Tuśkę pochwalić że już praktycznie za każdym razem nie potrzebuje pomocy i nawet nikogo nie woła tylko sama biegnie na nocnik i robi co trzeba:tak: a nam oznajmia po fakcie;-) z gorszych wieści nie wiem czy pisałam znó jej wylazła ciemieniucha:wściekła/y: ale jestem w szoku:szok: bo z nerweów natarłam jej dzisiaj łepetynkę moją oliwką którą w dobie kryzysu wzięłam ostatnio w Cerfurze za 5 zł i wszystko już po pierwszym razie zeszło:tak: a wcześniej jak się pojawiała to walczyłam czasem i 2 tygodnie:crazy: zastanawiam się tylko jak długo ta ciemieniucha może się nawracać:eek: coś mi się kojarzy że do 3 roku życia przy okazji muszę zapytać naszą panią doktor:tak:

nie zawsze tanie oznacza złe;-)

Dzięki Bogu że wirus już odpuszcza:tak:



Telefon fajniutki:-) bardzo kobiecy ale ja jestem zwolenciczką sony ericsonów;-)



Ha kochana może Cię zaskoczę ale jest możliwośc obecnie zamontowania sobie odpowiednich komputerków które wszystko regulują;-) my tak mamy i dzięki temu do naszych obowiązków należy tylko przycięcie raz na jakiś czas roślinek no i niestety samo się nie zrobi podmiana wody ale to średnio raz na 3 miesiące i tylko 30% wody:tak:
a ile takie cudo kosztuje?jeśli możesz to cyknij fotke jak to wygląda;-)
 
reklama
Witam o pranku z kawką w rece:-);-) za oknem pogoda w miarę więc zaraz z młodą będziemy się zbierały do miasta:tak: Mam nadzieję że kiryski w zoologicznym na mnie będą czekały:tak: a potem biorę się za zaplanowaną na dziś robotę:tak:

a ile takie cudo kosztuje?jeśli możesz to cyknij fotke jak to wygląda;-)
Fotki raczej nie da rady cyknąć bo wszystko jest popodłanczane z tyłu za szafką i tego nie widać:no: coprawda M jeszcze nie podłączył Co2 ale reszta już działa:tak: co do kosztów to mój chłop to pasjonat i większą część tych sterowników sam złożył tzn kupował po kolei kolejne elementy i sam to składał dlatego też tyle to u nas trwałao:sorry: nie wiem ile teraz to by kosztowałao ale 3 lata temu jak on to robił to chcąc kupić całość zmontowaną był to koszt ok2,5tyś :szok:
 
Mialam Motorole, mialam Sony Ericsona,ale co Nokia to Nokia. Moj S mowi,ze zawsze na cos napale sie,a pozniej narzekam:-D
Justyna sorki ze sie wtrace ale na ten telefon nie bedziesz narzekac.Ja go mam od ponad 2 miesiecy i to jest najlepszy telefon jaki mialam do tej pory:tak:A bateria spokojnie 10 dni wytrzymuje przy normalnym urzytkowaniu.Jesli chodzi o Nokia to juz nigdy wiecej (mialam N70, N80, 6500 slide i o dupe potluc bo strasznie sie zawieszaja a nie wspomne o bateri max 3 dni.)
 
witam!!!

wczoraj slonko a dzis desczowo, ale chociaz nadal cieplo:-)
chyba nam sie w koncu uda pojsc na spacer do lasu, bo JUlitka chce zobaczyc zajaca;-):-D

niunka juz po sesji malowania, lepienia plastelina a teraz klei kolorowy papier:-p

Jasia robi kapusniak. chcialo mi sie juz dawno, ale nie robilam, bo po 1. P nie lubi a po 2. nie umialam:zawstydzona/y:

jedyny plus P neobecnosci, to to, ze moge gotowac co chce:happy:

Mlody przez sen straszy kogos ła, ła
Ide sobie Wojne polsko-ruska obejzec

O boszeee ja mam troche dziwne poczucie humoru,ale "Wojna..." to poprostu masakryczny film i nie mam pojecia o czym:eek:

wlasnie zainteresowal mnie ten film, bo wczoraj o nim czytalam. a tak mniej wiecej to co to za gatunek i o czym?
 
Czytalam ksiazke wojna polsko ruska i jak dla mnie to knot:sorry:A film to juz pewnie masakra na calego.Nie pociagaja mnie jakies "wizje astralne"lysego dresiarza.
 
Witam.
Zawiozłam Maję do przedszkola , potem na kawk e do znajomej i na zaupy.
Teraz młay ogląda bajki, ale widzę, że juz odlatuje..........

gościu od żylandora mi odpisał:
"
Witam Panią ! serdecznie

Oczywiście dośle Pani ten klosz. Dziś wyśle pocztą POLSKA
Co do pakowania no cóż towar przychodzi i zazwyczaj w nienaruszonym stanie naklejka całkowicie się zgadzam
Pozdrawiam"


Bosze jak się cieszę
 
witajcie zagladam do was niekiedy ale dzis mam pytanko;
czy wasze maluchy juz pozegnaly pampersy ? my nadal nie i bardzo trudno to od Mikolaja wyegzekwowac ,zrobi siku na nocnik jak go wsadze ale sam nie wola nie siada poprostu robi w gacie juz kilka razy probowalam ale nie daje sie ,niewiem jak sie zabrac do tego bo przez 3 dni sadzalam go co godzine w koncu tak sie wsciekal ze wogole nie siadal i przestalam bo tylko go zrazalam pewnie do tego,niedlugo bedzie drugie malenstwo a my nadal z pieluchami MAM DOSC PRZWIJANIA
kazdy mowi ze trzeba poczekac az sam zrozumie do czego jest nocnik ale on chyba nigdy nie zrozumie???:no::no:
 
reklama
Do góry