reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Dzieci juz po kloacji, teraz dobranocke oglądają na TVP! ( przynajmniej są inne niż ciągle te same na Minimini:crazy:) a J pojechał po pizzę:szok: pierwszy raz odkąd mieszkamy w CZarnem ( 5 lat) kupujemy z miejscowej pizzerii:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
moje dzieci też już po kąpieli i kolacji i również oglądają wieczorynkę ale na Tvn Style.a o pizzy to ja jak narazie nie chce słyszec:sorry::crazy:
 
reklama
ale chyba za ubezpieczenie prtzesylki i za nieoznakowanie odpowiada sprzedajacy, wiec to ich ewidentna wina

szkolenia: dla kobiet bezrobotnych, matek chcacych po wychowawczym wrocic na rynek pracy, kobiet po 45roku zycia. wiecej szczegolow na Polska Gielda Pracy Sp. z o.o.

nie dziwie sie, ze im sie tak szczotka spodobala, bo ja kupowalam i wybralam taka solidna, wygodna i wogole...:cool2:
 
moje dzieci też już po kąpieli i kolacji i również oglądają wieczorynkę ale na Tvn Style.a o pizzy to ja jak narazie nie chce słyszec:sorry::crazy:
moim sie już "przeoglądały" na tym kanale juz bajki

ale chyba za ubezpieczenie prtzesylki i za nieoznakowanie odpowiada sprzedajacy, wiec to ich ewidentna wina

szkolenia: dla kobiet bezrobotnych, matek chcacych po wychowawczym wrocic na rynek pracy, kobiet po 45roku zycia. wiecej szczegolow na Polska Gielda Pracy Sp. z o.o.

nie dziwie sie, ze im sie tak szczotka spodobala, bo ja kupowalam i wybralam taka solidna, wygodna i wogole...:cool2:

jak zwykle takie szkolenia nie na moim terenie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Szczotkę trzeba było kupić nie taka wypasioną:confused2:

J jutro jedzie gdzies w Polskę , wyjeżdza o 4 nad ranem a wraca na noc............... oj dawno nie był w tak dalekiej trasie:no:

Monia pizza taka sobie, jadłam lepsze
 
Ostatnia edycja:
moje dzieciaczki już leżą w łóżkach i usypiając uczą się angielskiego:cool2::-D
Agulka Ola zawsze jak skończy się wieczorynka na TVP1 to upomina się jeszcze o Franklina ...to chyba tak żeby przedłużyc pore spania:-D
 
a patrzylas, czy nie ma takiej giledy czy czegos podbnego u Was?
szukałam poprzednio jak Hrudzia o tym pisała
moje dzieciaczki już leżą w łóżkach i usypiając uczą się angielskiego:cool2::-D
Agulka Ola zawsze jak skończy się wieczorynka na TVP1 to upomina się jeszcze o Franklina ...to chyba tak żeby przedłużyc pore spania:-D
u nas jest tak.
Jak kapanie po bajce to ogladają w TVP1 a jak bajka po kapaniu to Kajtuś, Franklin i Weterynarz Patt czy jakos tak:sorry:
 
Witam ponownie wieczorową porą:-) Tuśka padła dziś przy zupie zasnęła praktycznie w pozycji stojącej:szok::-D przeniosłam ją do łóżka i pospała do 17:crazy: efekt taki ze właśnie siedzi z tatusiem w dużym pokoju i układają klocki:sorry: ciekawe o której raczy łaskawie iść spać:cool: jedyna dobra strona z tej jej drzemki to to że umyłam ostatnie okno więc już mam luz:cool2: no i jak M wrócił skoczyłam sobioe na zakupy do l'eclerca:tak: muszę się jeszcze pochwalić a raczej Tuśkę pochwalić że już praktycznie za każdym razem nie potrzebuje pomocy i nawet nikogo nie woła tylko sama biegnie na nocnik i robi co trzeba:tak: a nam oznajmia po fakcie;-) z gorszych wieści nie wiem czy pisałam znó jej wylazła ciemieniucha:wściekła/y: ale jestem w szoku:szok: bo z nerweów natarłam jej dzisiaj łepetynkę moją oliwką którą w dobie kryzysu wzięłam ostatnio w Cerfurze za 5 zł i wszystko już po pierwszym razie zeszło:tak: a wcześniej jak się pojawiała to walczyłam czasem i 2 tygodnie:crazy: zastanawiam się tylko jak długo ta ciemieniucha może się nawracać:eek: coś mi się kojarzy że do 3 roku życia przy okazji muszę zapytać naszą panią doktor:tak:

wirus chyba odpuscił:eek:wstałam dzis rano jakby nowo narodzona ;-)Mati odpukac juz 2 dzien bez wymiotów no a D dziś se wziął wolne w pracy ale też już czuje sie dobrze:tak:

Dzięki Bogu że wirus już odpuszcza:tak:

sliczny no nie? Telefon - Oferta Indywidualna Abonament wlasnie ogladam telefony,bo umowa mi wychodzi,ale wezme nokie 6303

Telefon fajniutki:-) bardzo kobiecy ale ja jestem zwolenciczką sony ericsonów;-)

a mnie sie marzy akwarium. tylko, ze takie duze i juz zamontowane na stale z wymiana wody itp itd:-p

Ha kochana może Cię zaskoczę ale jest możliwośc obecnie zamontowania sobie odpowiednich komputerków które wszystko regulują;-) my tak mamy i dzięki temu do naszych obowiązków należy tylko przycięcie raz na jakiś czas roślinek no i niestety samo się nie zrobi podmiana wody ale to średnio raz na 3 miesiące i tylko 30% wody:tak:
 
Ha kochana może Cię zaskoczę ale jest możliwośc obecnie zamontowania sobie odpowiednich komputerków które wszystko regulują;-) my tak mamy i dzięki temu do naszych obowiązków należy tylko przycięcie raz na jakiś czas roślinek no i niestety samo się nie zrobi podmiana wody ale to średnio raz na 3 miesiące i tylko 30% wody:tak:

tym bardziej mi sie podoba mysl o akwarium:tak::tak:

dobranoc:-)
 
reklama
tym bardziej mi sie podoba mysl o akwarium:tak::tak:

dobranoc:-)

Tylko to są koszty:szok: my kompletowaliśmy wszystko przez rok:sorry:

Mlody przez sen straszy kogos ła, ła
Ide sobie Wojne polsko-ruska obejzec
Miłego oglądania:-) ja spadam się kąpać mam nadzieję że jak wyjdę z pod prysznica to moje dziecko przynajmniej będzie już leżeć w łóżku:cool: bo narazie sama jeszcze coś rysuje:sorry:
 
Do góry